Reklama

Reklama

Bella Hadid w odważnej sesji dla magazynu Vogue

Modelka Bella Hadid współpracuje z najbardziej pożądanymi markami modowymi i na świecie i dobrze wie, jak podkręcić zainteresowanie wokół własnej osoby.

Jest rozchwytywana przez największych kreatorów mody. Występuje na pokazach takich domów mody, jak Givenchy, Marc Jacobs czy Chanel.

Dzięki temu dorobiła się sławy światowej top modelki, ale też skandalistki i kobiety, która z dużym luzem podchodzi nie tylko do całego świata show-biznesu, ale i swojej seksualności.

Na jej instagramowym profilu aż kipi od seksownych zdjęć. Jej fani nie kryją zachwytu i pod każdym postem można przeczytać tysiące słów zachwytu!

Sama Bella Hadid uwielbia korzystać ze slawy, jaka stała się jej udziałem. Sporo podróżuje, nie żałuje sobie ekskluzywnych zakupów i bywania na największych imprezach branżowych na świecie.

Reklama

Ostatnio wzięła nawet udział w sesji zdjęciowej dla włoskiego wydania magazynu Vogue. Do zdjęć pozuje razem z aniołkiem Victoria's Secret - Taylor Hill.

Dla co poniektórych sceneria i klimat sesji może nie być zbytnio zachęcająca. Kompletnie nagie modelki prężą się na stole, na którym leży porozrzucane jedzenie (część potraw wylądowało m.in. na udzie Hadid). W jednej dłoni dzierżą homara, drugą usiłują zakrywać nagi biust...

Część osób patrzy na takie ujęcia z politowaniem, inni zachwycają się artystycznym kunsztem. Co myślicie o takiej sesji? Magazyn Vogue może pozwolić sobie na takie pomysły? 


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy