Reklama

Reklama

Bella Hadid w oryginalnej stylizacji

Bella Hadid niemal codziennie jest obserwowana i fotografowana przez paparazzich. Jej styl inspiruje miliony dziewczyn na całym świecie.

Hadid jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających modelek. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 28 mln ludzi. Oznacza to mniej więcej tyle, że Bella jest w stanie sprzedać wszystko, a przy okazji zarobić na tym olbrzymie pieniądze.

Reklama

Modelka bierze udział w pokazach najlepszych domów mody (m.in. Marc Jacobs, Balmain czy Chanel). Jej zdjęcia pojawiają się z kolei w branżowych magazynach i na okładkach. Bella jest ambasadorką Diora i Bulgari. Nic dziwnego, że budzi aż takie emocje!

Hadid konsekwentnie inspiruje się latami 90., a jej stylizacje często do złudzenia przypominają te sprzed lat. Bella nie boi się śmiałych połączeń, a dzięki perfekcyjnej sylwetce jest w stanie obronić niemal każdą kreację.

Ostatnio modelkę sfotografowano w wyjątkowo oryginalnym zestawie. Mowa o połączeniu białego kapelusika z brązową, skórzaną kurtką, szerokimi spodniami w kratę, ciężkimi butami i, trzymaną pod pachą, żółtą torebką.

Starsi czytelnicy mogą mieć poczucie, że gdzieś to już widzieli i niekoniecznie chcą wracać do takich połączeń, jednak nastolatki szaleją na punkcie stylu Belli.

A wy co myślicie o tej stylizacji? Ubralibyście się tak na spacer?

Dowiedz się więcej na temat: Bella Hadid

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje