Reklama

Reklama

Bella Hadid w wakacyjnym nastroju

Mimo, że do wakacji został jeszcze ponad miesiąc, gwiazdy już ogłosiły sezon bikini. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które publikują na Instagramie.

Gigi i Bella Hadidi to jedne z najsłynniejszych sióstr w świecie mody. O tej pierwszej ostatnio jest szczególnie głośno, ponieważ gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 25-letnia modelka jest w ciąży z muzykiem, Zaynem Malikiem.

W czasie epidemii koronawirusa Gigi zaszyła się w domu swojej mamy w Nowym Jorku. Towarzystwa dotrzymuje jej tam siostra, Bella. Dziewczyny spędzają czas dość leniwie, wypoczywając z ogrodzie, a chwile relaksu utrwalając na zdjęciach, które publikują później na Instagramie.

Reklama

Jedną z wykonanych w przydomowym ogrodzie fotek takich pochwaliła się niedawno Bella. Widzimy na nim jak 23-letnia piękność pozuje w zielonym bikini bez ramiączek. Widać również, że udało jej już się złapać trochę opalenizny.

Takiego sielskiego nastroju można tylko pozazdrościć!


#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

 

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy