Reklama

Reklama

Bella Thorne zamieściła w Internecie selfie bez makijażu

Gwiazda programu "Taniec rządzi" zamieściła w Internecie zdjęcie bez makijażu, mimo iż nie posiada "idealnej skóry akceptowanej przez społeczeństwo".

Gwiazda programu "Taniec rządzi" zamieściła w Internecie zdjęcie bez makijażu, mimo iż nie posiada "idealnej skóry akceptowanej przez społeczeństwo", żeby zachęcić młode kobiety do tego, aby pokochały swoją skórę.

Napisała:

 - Tak wygląda prawdziwa skóra. Nie jest tajemnicą to, że walczę z trądzikiem. Czasem trądzik znika, a potem znów się pojawia. Jestem bardzo świadoma własnych niedoskonałości i cały czas czuję się źle we własnej skórze. A nie powinno tak być. Trądzik jest czymś normalnym. Każdy go ma!

- Społeczeństwo i media społecznościowe mówią nam, że powinnyśmy mieć idealną skórę, bo tylko taka jest akceptowana. Jestem tu po to, aby powiedzieć wam, żebyście się tym nie przejmowały. Pokażę wam jak moja skóra naprawdę wygląda. Nieważne co mówią inni. #BądźSobą #Trądzik #CzystePiękno #BezFiltrów #Lol.

Reklama

19-letnia aktorka przyznała niedawno, że z powodu swojego trądziku płakała każdej nocy przez dwa miesiące.

Wyznała:

 - Przechodziłam przez okropną fazę trądziku i płakałam każdej nocy przez dwa miesiące. Może to brzmi głupio, że aż tak przejmowałam się tym, jak wyglądała moja twarz. Ale nie jest łatwo, gdy jest się dziewczyną, a ludzie nie akceptują cię, ponieważ masz taki problem, który przecież jest bardzo powszechny. To niewiarygodne, jak wiele osób patrzyło na mnie w inny sposób tylko dlatego, że miałam trądzik.

Bella jest bardzo otwarta na portalach społecznościowych, ale przyznała, że czasami nie jest jej łatwo.

Powiedziała:

 - Ten biznes jest trudny. Naprawdę. Spotkałam się z tym, że ludzie mówili na mój temat same głupoty. Tu nie chodzi tylko o fanów, ale też o ludzi z branży. Wielokrotnie dawano mi do zrozumienia, że mój wizerunek jest zbyt inny.

- Ludzie mówią mi o mojej aktywności na portalach społecznościowych i na Snapchacie, ale ja nie zamierzam się zmieniać ani dla branży, ani dla kogokolwiek innego.Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje