Reklama

Reklama

Beyonce i Jay Z wielokrotnie myśleli o zakończeniu małżeństwa

Czy tym razem uda im się uratować związek?

Plotki o tym, że Jay Z zdradzał 34-letnią piosenkarkę pojawiły się po tym, jak wypuściła ona nową piosenkę "Lemonade". Tekst utworu opowiada o niewierności, a krewna Beyonce - aktorka Shanica Knowles - ma nadzieję, że nowy album uratuje jej małżeństwo.

Shanica powiedziała: - Wszyscy zachęcali Beyonce do napisania o zdradach, aby w ten sposób mogła stwierdzić, czy potrafi się z tym pogodzić, czy jednak musi zakończyć małżeństwo.

- To jest długi proces i słyszałam, że w ciągu kilku ostatnich lat wielokrotnie się rozstawali. Jednak Bey ma nadzieję, że ten album ocali jej małżeństwo.

Shanica twierdzi, że Beyonce, która ma z raperem 4-letnią córkę Blue Ivy, i jej małżonek mają przed sobą trudne miesiące, ponieważ oczy wszystkich będą zwrócone na ich związek.

Dodała:  - Ona ma już złość za sobą i uczy się jak wybaczyć Jay'owi.

- Najbliższe miesiące będą rozstrzygające. Jednak Beyonce jest zdeterminowana, aby wszystko naprawić.

Pomimo kontrowersyjnego tekstu piosenki w zeszłym tygodniu Beyonce chwaliła swojego "wspaniałego męża" podczas pierwszego koncertu w ramach trasy koncertowej "Formation". Mimo iż fani wierzą, że udało się uratować ośmioletnie małżeństwo artystów, to Shanica wyznała, że rodzina nie jest przekonana co do takiego rozwiązania.

W rozmowie z magazynem "heat" powiedziała: - Wszyscy martwią się o Bey. Ona udaje dzielną, ale być może nie będzie w stanie przez to wszystko przejść.

- Mimo iż robi co w jej mocy, aby wszystko naprawić, to może obrócić się to przeciwko niej. Wyznała, że jest świadoma tego, że może dojść do rozwodu.

- Wszystko zależy od Jaya i od tego, czy będzie o nią walczył i udowodni, że jest w stanie zrobić wszystko, aby zatrzymać przy sobie żonę.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy