Reklama

Reklama

Beyoncé "nigdy tak naprawdę nie lubiła" Kim Kardashian West

35-letnia piosenkarka i 36-letnia gwiazda reality TV wyglądały od zawsze na bliskie przyjaciółki, ale źródła donoszą, że Bey jedynie "toleruje" Kim ze względu na wspólnych znajomych.

Jak donosi źródło gazecie New York Post:

 - Beyonce nigdy tak naprawdę nie lubiła Kim. Ona jedynie ją tolerowała ze względu na przyjaciół swojego męża i ich wspólnych znajomych, takich jak Jennifer Lopez. Ona jest zazwyczaj dość chłodna wobec Kim. Ostatnim razem, kiedy się spotkały, Beyonce wycofała się z rozmowy przy pierwszej, nadarzającej się okazji. Jak rozmawiają zawsze pojawia się ta dokuczliwa cisza.

Reklama

Autorka hitu "Halo" nie pojawiła się także na ślubie Kim i Kanye w 2014 roku, pomimo, iż obje - ona i jej mąż Jay Z - mieli wygrawerowane swoje imiona na marmurze na ślubnym stole.

Jak dodaje źródło:

 - To zachowanie Beyonce dokładnie pokazuje, że nie jest fanką Kim.

Te informacje pojawiły się niedługo po tym, jak 39-letni Kanye upomniał ostatnio Jay Z - z którym od dawna był przyjaciółmi - że nie odwiedzili z żoną Kim, po tym jak padła ofiarą napadu w Paryżu.

Raper "Famous" zaznaczył także, że Jay Z (46 l.) nigdy nie przyprowadził swojej córki Blue Ivy (4 l.) - której mamą jest Beyonce - aby mogła pobawić się z dwojgiem dziećmi Kanye i Kim - North (3 l.) oraz Saint (10 mies.)

Kanye powiedział:

 - Nie dzwoń do mnie po napadzie i nie pytaj: Jak się czujesz? Chcesz wiedzieć jak się czuję? Przyjedź do mnie do domu.

- Przywieź ze sobą swoją córkę, tak jak robią bracia. Usiądźmy razem.

- Nie mogę tego znieść. Nasze dzieci nigdy się nawet razem nie bawiły.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje