Reklama

Reklama

Beyonce w kampanii domu mody Givenchy?

Twarzą nowej kampanii domu mody Givenchy będzie Beyonce - spekulują zagraniczne media. Powodem tych domysłów jest sesja zdjęciowa, na której piosenkarka pozuje w strojach Givenchy, a na planie towarzyszy jej Riccardo Tisci, dyrektor kreatywny marki

Kilka dni po gali Met, na której Beyonce pojawiła się już czwarty raz z rzędu w kreacji Givenchy, piosenkarka została przyłapana na planie sesji zdjęciowej, która jak wskazują zagraniczne media, będzie odsłoną nowej kampanii Givenchy. Fakt, że piosenkarka pozuje w strojach Givenchy, a na planie towarzyszył jej sam dyrektor kreatywny marki, mogą wskazywać na bliższą współpracę artystki z domem mody.

 - Beyonce to bardzo silna osobowość i jedna z ikon naszych czasów. Równocześnie jest niezwykle urocza, delikatna, bardzo zmysłowa i kobieca, ale nigdy wulgarna - przyznał w jednym z wywiadów projektant.

Reklama

Jak na razie ani piosenkarka ani projektant nie komentują tych doniesień. Jednak ta współpraca nie byłaby zaskoczeniem. Tym bardziej, że piosenkarka bardzo chętnie sięga po projekty dyrektora kreatywnego Givenchy, nie tylko kiedy chce zabłysnąć na czerwonym dywanie. To właśnie Tisci zaprojektował kostiumy, w których Beyonce występowała podczas trasy koncertowej On The Run.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy