Reklama

Reklama

Big Boy z "Gogglebox…" rozstał się z dziewczyną

W lipcu tego roku donosiliśmy, że, znany z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”, Mateusz Borkowski jest szczęśliwie zakochany.

Celebryta jest związany z produkcją TTV od samego początku. Występuje w trio z Damianem "Naganą" i Markiem "Morusem". Mężczyźni słyną z ostrego języka i niewybrednych komentarzy - szczególnie pod adresem kobiet.

Jednak naprawdę głośno zrobiło się o Borkowskim, kiedy przeszedł spektakularną metamorfozę. "Big Boy" (bo takim pseudonimem posługuje się na co dzień) ważył w pewnym momencie aż 230 kilogramów! Zdecydował się jednak na operację zmniejszania żołądka i dziś może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką.

Reklama

Ostatnio nawet zdecydował się na odważny krok i zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego pozuje nago. Przy okazji pokazał zwisającą skórę - pozostałość po drastycznym odchudzaniu.

W lipcu Borkowski pochwalił się zdjęciami z atrakcyjną blondynką. Internauci szybko doszli do tego, że nowa ukochana celebryty była wcześniej związana z popularnym youtuberem - Dawidem Fazowskim.

Niestety, wygląda na to, że związek "Big Boya" i Sandry jest już pieśnią przeszłości. Obydwoje usunęli wspólne zdjęcia z mediów społecznościowych, ale nie skomentowali rozstania.

Myślicie, że podadzą jego powód?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gogglebox. Przed Telewizorem | Mateusz Borkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy