Reklama

Reklama

Blanka Lipińska ma nowego ukochanego?! Jest zdjęcie!

Blanka Lipińska i jej życie uczuciowe wzbudza spore zainteresowanie. Autorka bestsellera "365 dni" była trzykrotnie zaręczona, ale najwięcej emocji wywołał jej związek z Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Po rozstaniu z nim gwiazda pozostała singielką. Czyżby właśnie to miało się teraz zmienić?

 Blanka Lipińska pojawiła się ze swoją książką "365 dni" wydała w 2018 roku i wówczas zaczęła się jej popularność. Fanów na koncie pisarki przybywało każdego dnia, a dziś może pochwalić się 774 tysiącami internatów, którzy obserwują ją w mediach społecznościowych. 

To właśnie tam Blanka Lipińska z chęcią pokazuje kulisy swojego życia prywatnego, którym również interesują się jej fani. 

Nic więc dziwnego w tym, że jej sprawy sercowe również są tematem często poruszanym w mediach. 

Blanka Lipińska i jej związek z Aleksandrem Milwiwem-Baronem

W latach 2018-2019 była związana z przedsiębiorcą Maciejem Buzałą. Para jednak podjęła wspólną decyzję o rozstaniu, ale wciąż pozostaje ze sobą w relacjach przyjacielskich.

Następnie serce Blanki skradł muzyk, Aleksander Milwiw-Baron, co było olbrzymim zaskoczeniem dla fanów pisarki. Wcześniej związany był z Julią 
Wieniawą, która nie ma zbyt wiele wspólnego z Blanką Lipińską. 

Ta nietypowa para, wzbudzała wiele kontrowersji i sensacji na początku swojego związku, ale wierni fani oczywiście trzymali kciuki za szczęście Blank i Barona. 

Reklama

Wszystko układało się doskonale, aż gwiazda zaskoczyła wieścią o zakończeniu związku. Internauci spekulowali wówczas, że para do siebie wróci, ale potrzebuje czasu. Nic jednak takiego się nie stało do tej pory, ale na profilu Blanki pojawiło się nowe zdjęcie, które może sugerować, że autorka bestsellera jest w nowym związku! 

Blanka Lipińska zakochana?

Blanka Lipińska opublikowała zdjęcie z Włoch, a dokładniej z Pizy, gdzie pozuje przy najsłynniejszym zabytku tego miasta - Krzywej Wieży w Pizie. 

Na zdjęciu nie jest ona jednak sama, a towarzyszy jej mężczyzna. Grzegorz pracuje na planie najnowszego filmu Blanki jako charakteryzator i fani już się zastanawiają, czy między nią, a przystojnym Grzegorzem zaiskrzyło! 

Gwiazda jednak milczy na ten temat, jednak z pewnością jeżeli miłość znów zawita w jej sercu, to podzieli się radosną nowiną z fanami wtedy, kiedy uzna to za stosowne. 

***
Zobacz także: 

Blanka Lipińska nie chce mieć dzieci. Teraz już wiadomo, dlaczego...

Blanka Lipińska w ogniu krytyki 

Blanka Lipińska ciężko pracuje na planie filmowym

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | Grzegorz Szczuka | Aleksander Milwiw-Baron

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy