Reklama

Reklama

Blanka Lipińska ciężko pracuje na planie filmowym!

Blanka Lipińska jest w trakcie kręcenia drugiego filmu na podstawie swojej bestsellerowej książki. Z tego powodu pisarka przebywa za granicą, gdzie mimo natłoku pracy znalazła czas na odpoczynek w bajecznym miejscu.

Blanka Lipińska pokazała obłędne ciało

 Blanka Lipińska, ulubienica czytelników literatury erotycznej, odniosła sukces po ekranizacji pierwszej książki "365 dni". 

Teraz gwiazda jest w trakcie kręcenia drugiego filmu i przebywa razem z ekipą filmową we Włoszech. 

Gwiazda sporo pracuje, ale także znajduje czas, żeby spędzić błogie chwile na plaży.

Razem z Anną Marią Sieklucką, która gra główną rolę kobiecą w jej filmie, spędza długie godziny leżąc w pięknych okolicznościach przyrody i rozkoszując się czasem wolnym od pracy na planie. 

Przy okazji Blanka Lipińska zaprezentowała boskie ciało, nad którym pracuje od lat. Pisarka nie ukrywa, że przestrzega restrykcyjnej diety i regularnie ćwiczy. 

Obecnie gwiazda z nikim się nie spotyka, więc korzysta z chwili wolności w gorącej Italii i widać, że ta sytuacja jej służy! 

Reklama

Przypomnijmy, że jeszcze do niedawna gwiazda tworzyła związek z Aleksandrem Milwiwem-Baronem, ale niestety miłość ta nie przetrwała. Byli partnerzy jednak utrzymują ze sobą dobre kontakty koleżeńskie, a Blanka cieszy się życiem singielki.

***
Zobacz również: 

Blanka Lipińska liczy na kolejne Złote Maliny

Blanka Lipińska w ogniu krytyki 

Blanka Lipińska tęsknie o dawnej figurze: "Było się kiedyś chudym"  

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Blanka Lipińska | Blanka Lipińska 365 dni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje