Reklama

Reklama

Boczarska pokazała przerażające zdjęcie

Magdalena Boczarska należy do aktorek, którym nie brakuje dystansu do siebie i świata. 39-letnia krakowianka na każdym kroku pokazuje, że nie zamierza się nikomu podlizywać.

Boczarska od 2003 roku występuje na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Na ekranie pojawiała się najpierw w rolach komediowych (m.in. "Testosteron", "Lejdis" czy serial "39 i pół"). W 2010 roku zagrała w "Różyczce" Jana Kidawy-Błońskiego i otrzymała Złotego Lwa oraz nominację do Orła.

Jednak przełomową rolą Boczarskiej była kreacja w filmie biograficznym "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Aktorka musiała wcielić się zarówno w młodą dziewczynę, jak i dojrzałą kobietę. Z zadania wywiązała się świetnie.

Reklama

Prywatnie aktorka jest związana z Mateuszem Banasiukiem. Para ma syna Henryka (ur. 2017). Przed Magdą zaś kolejne zawodowe wyzwania - jesienią TVN wyemituje serial "Pod powierzchnią", w którym gra główną rolę.

Z tej okazji Boczarska podzieliła się z fanami przerażającym zdjęciem. Magda ma na sobie kołnierz ortopedyczny, a przy nosie widać krew.

Na szczęście to tylko charakteryzacja do wspomnianego "Pod powierzchnią". Będziecie oglądać?
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy