Reklama

Reklama

Bogusław Linda: Tajemnicza żona i nieznani synowie

Bogusław Linda to aktor, któremu niezwykle często przypadają role twardzieli polskiego kina. Role, z którymi radzi sobie doskonale i tworzy kolejne ikony popkultury. Fani Bogusława Lindy doskonale znają także jego życie prywatne, bo zarówno żona — Lidia Popiel, jak i córka — Aleksandra, nie stronią od fotografów i dziennikarzy. Jednak okazuje się, że w przeszłości aktora jest wiele tajemnic związanych z jego poprzednim małżeństwem.

Bogusław Linda i Lidia Popiel

Bogusław Linda rzadko opowiada dziennikarzom o swoim życiu osobistym. Jednak jego długi, bo już 30-letni związek z fotografką Lidią Popiel, którą poznał na planie filmowym, nie jest żadną tajemnicą. Para bywa razem na przyjęciach i publicznych uroczystościach, a od 20 lat są małżeństwem.

Także ich 30-letnia córka Aleksandra Linda nie stroni od mediów, szczególnie, że postanowiła iść w ślady ojca i zająć się aktorstwem. Kobieta jednak nie chce korzystać ze sławy Bogusława Lindy i do sukcesu dąży własnymi siłami.

Reklama

Córka Bogusława Lindy w odważnym wydaniu. Co za zdjęcie! >>

Tajemnicza Lidia z przeszłości

Jak się okazuje, Lidia Popiel nie była jedyną kobietą, o tym imieniu, w życiu Bogusława Lindy. Jego pierwsza żona, także miała na imię Lidia. Ze względu na powściągliwość aktora w wypowiedziach na temat bliskich — nie wiele wiadomo o jego pierwszej partnerce. Poza imieniem do mediów wyciekła także informacja, że z zawodu była rehabilitantką. Wiadomo też, że Bogusław Linda ze swoją pierwszą żoną ma dwóch synów.

Bogusław Linda: Nie znosi poprawności politycznej. Poniosło go na antenie >>

Synowie Bogusława Lindy

Synowie Bogusława Lindy to bliźniacy o imionach Michał i Mikołaj. Ich wychowaniem zajmowała się pierwsza żona. Żaden z około 43-letnich mężczyzn nigdy publicznie nie pokazała się u boku ojca. Wynikać to może nie tyle z niechęci do fotoreporterskich fleszy, ile z wykonywanego zawodu. Obaj panowie są policjantami i obaj zajmowali się sprawami kryminalnymi — dlatego jak stwierdził ich ojciec w rozmowie z “Faktem" nie mogą ujawniać swoich twarzy. 

Według tygodnika “Na żywo" Mikołaj Linda przez dłuższy czas pracował w wydziale kryminalnym Komendy Stołecznej, ale obecnie zmienił stanowisko i ma o wiele spokojniejszą “pracę przy biurku". Natomiast Michał Linda pracuje w biurze kryminalnym Komendy Głównej Policji.

Joanna Moro topless na plaży pełnej ludzi. Zdjęła stanik przy wszystkich. „Kobieto ogarnij się” >>

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bogusław Linda | Lidia Popiel | Aleksandra Linda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy