Reklama

Reklama

Brad Pitt i Angelina Jolie chcieli mieć 12 dzieci

Para jest bardzo zajęta rozwijaniem kariery i wychowywaniem dzieci.

Para jest bardzo zajęta rozwijaniem kariery i wychowywaniem dzieci - Maddoxa, Paxa, Zahary, Shiloh i siedmioletnich bliźniąt Knoxa i Vivienne - jednak Brad przyznał, że początkowo razem z Angeliną planowali mieć jeszcze sześcioro dzieci.

W rozmowie z gazetą "Daily Telegraph" powiedział: - Angie i ja chcieliśmy mieć dwanaścioro dzieci, ale wymiękliśmy po szóstym.

Wygląda na to, że dobrze się stało, ponieważ 51-letni aktor wyznał, że ich życie rodzinne jest czasem "całkowitym chaosem".

- W naszym życiu jest dużo miłości, kłótni, godzenia się, mycia zębów i rozlewania różnych płynów... Chaos, całkowity chaos. Ale jednocześnie mnóstwo zabawy. - wyjaśnił Pitt.

Reklama

To nie jedyna rzecz, która wpłynęła na dalsze życie aktora, ponieważ Brad przyznał również, że jego ojciec twardą ręką wychowywał jego oraz dwójkę jego rodzeństwa, dlatego też stosuje teraz podobne metody wychowawcze w stosunku do swoich dzieci.

Brad, który jest ateistą, powiedział: - Dziewczyny zachowują się dobrze, więc nie muszę być surowy.

- Moim zadaniem jest pokazać im świat, pomóc im znaleźć ich własną drogę życia, pokazać im wiele rzeczy i naprowadzić je na właściwą ścieżkę, gdy z niej zbaczają, aby wiedziały kim są.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy