Reklama

Reklama

Brad Pitt na koncercie charytatywnym

Brad Pitt pojawił się na koncercie charytatywnym, podczas gdy jego sprawa rozwodowa z Angeliną Jolie nadal jest w toku.

Brad Pitt pojawił się na koncercie charytatywnym, podczas gdy jego sprawa rozwodowa z Angeliną Jolie nadal jest w toku.


53-letni aktor nie pojawiał się publicznie zbyt często, odkąd jego żona wniosła sprawę o rozwód i z którą prowadzi walkę o prawo opieki nad szóstką ich dzieci: Maddoxem (15 l.), Paxem (13 l.), Zaharą (11 l.), Shiloh (10 l.) oraz bliźniętami Knoxem i Vivienne (8 l.) - ale pojawił się na koncercie Rock4EB! w Malibu w Californi, aby uzbierać pieniądze na fundację Epidermolysis Bullosa Medical Research Foundation.

Gwiazda 'Furii' pojawiła się tam wśród wielu innych znanych osób, takich jak Chris Cornell, Sting, Zach Galifianakis, czy Courtney Cox.

Chris (52 l.) dodał na Instagramie zdjęcie, na którym jest z Bradem i Stingiem, podpisując je: "To był niesamowity wieczór, podczas występu na Rock4EB razem z @theofficialsting & #bradpitt (sic)"

Brad pojawił się na koncercie, po tym jak niespodziewanie wystąpił także przed publicznością na rozdaniu Złotych Globów, na którym zapowiedział nominacje do nagrody, do której aspirował między innymi wyprodukowany przez jego firmę Plan B - 'Moonlight'.

Aktor powiedział wtedy o wyreżyserowanym przez Barry'ego Jenkinsa filmie: "Ten film zrodził się z odwagi grupy aktorów, którzy odważyli sią pokazać swoje dusze i pokazać zwykłe bycie ludzkim, wśród błędów, porażek i przeszkód.

"Barry Jenkins naprawdę wierzy, że zmiana i przebaczenie jest możliwe jedynie wtedy, kiedy zakceptujemy i pokochamy samych siebie."

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy