Reklama

Reklama

Brian Austin Green żąda alimentów od Megan Fox

Z dokumentów sądowych, do których wgląd miał portal TMZ, wynika, iż aktor znany z serialu "Beverly Hills, 90210" - Brian (42 l.) - chce, aby Megan (29 l.), która jest matką jego synów - Noaha (2 l.) i Bodhiego (19 mies.) - nadal wspierała go finansowo.

Brian nie może pracować z powodu zawrotów głowy, przez które traci równowagę. Są one wynikiem wypadku samochodowego, który przydarzył się jemu i Megan w grudniu zeszłego roku.

Źródło twierdziło wcześniej, że Megan - gwiazda filmu "Wojownicze Żółwie Ninja" - poczuła się "przytłoczona" oczekiwaniami męża.

- Rozstanie Megan i Briana to klasyczna hollywoodzka historia dwojga ludzi, którzy znajdują się na różnych etapach życia i kariery - podało źródło.

- Megan jest młoda i jest chętnie angażowana do filmów. Chce rozwijać swoją karierę. Brian chce, aby poświęcała mu więcej czasu, niż ona może sobie na to pozwolić.

- Była przytłoczona obowiązkami związanymi z dziećmi i oczekiwaniami męża, które kolidowały z jej zawodowymi zobowiązaniami. Często kłócili się o to, że spędza zbyt mało czasu w domu, co miało generować wiele problemów.

Megan wniosła o rozwód w zeszłym miesiącu, jako powód podając "różnice nie do pogodzenia" i chce walczyć o opiekę nad synami.

Mimo wszystko mówi się, że para rozstała się "w przyjaźni" i nadal mieszka w tym samym domu w Los Angeles.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje