Reklama

Reklama

Brie Larson jest zaręczona

Na jej palcu błyszczy pierścionek zaręczynowy.

Aktorka z filmu "Pokój" była widziana z pierścionkiem zaręczynowym na dłoni, podczas gdy prowadziła "Saturday Night Live", a ostatnio jej przedstawiciel potwierdził w rozmowie z magazynem Us Weekly, że gwiazda i jej partner Alex Greenwald mają zamiar się pobrać.

Jak donoszą osoby z otoczenia pary, 36-letni muzyk poprosił zdobywczynię Oskara o rękę w marcu, podczas wspólnych wakacji w Tokio.

26-letnia aktorka jest zdecydowana, aby "od razu" założyć rodzinę - donosi źródło.

Para jest razem od ponad dwóch lat, a Brie opisała ostatnio piosenkarza z Phantom Planet jako swojego "najlepszego przyjaciela".

Powiedziała:  - Ojejku, on jest moją drugą połową - jak mogę to wyjaśnić?

- To jest coś wspaniałego, nie bardzo dającego się opisać słowami. On jest po prostu moim człowiekiem, moim najlepszym przyjacielem...

- Bardzo się kochamy.

Aktorka "Short Term 12" opisała wcześniej siebie i Alexa, jako "Cyganów", utrzymując, że ma potrzebę otaczania się ludźmi, którzy rozumieją jej sposób życia.

Powiedziała: - Tak naprawdę to nie mam znajomych, którzy nie są Cyganami. Nie ma w moim życiu nikogo takiego, kto narzekałby z powodu moich ciągłych podróży i że nie mogę akurat wyskoczyć na drinka.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje