Reklama

Britney Spears twierdzi, że ojciec zniszczył jej życie seksualne. "Czułam się brzydka”

Britney Spears ma swojemu ojcu wiele do zarzucenia, o czym chętnie opowiada fanom. Spears jesienią ubiegłego roku została wreszcie zwolniona ze sprawowanej przez niego kurateli. Piosenkarka wielokrotnie zwierzała się z krzywd, jakie wyrządził jej na przestrzeni lat. W zamieszczonym właśnie na Instagramie poście artystka zdradziła, że niewybredne komentarze ojca na temat jej wyglądu wpędziły ją w kompleksy, których długo nie potrafiła pokonać. „Sprawił, że czułam się brzydka” - wyznała.

Britney Spears ma żal do ojca. Podzieliła sie traumatycznymi wspomnieniami

O Britney Spears ostatnimi czasy głośno jest przede wszystkim ze względu na ciążę oraz trwający konflikt z członkami jej rodziny. Słynna piosenkarka w listopadzie zeszłego roku uwolniła się z trwającej ponad 13 lat kurateli ojca. Od tego czasu chętnie dzieli się z fanami przemyśleniami na temat ich trudnej relacji i szkód, jakich doznała w okresie dzieciństwa. 

Teraz gwiazda wróciła wspomnieniami do czasów dorastania. Jak wyjawiła z opublikowanego na Instagrama posta, jako nastolatka miała notorycznie słyszeć od ojca docinki na temat swojej wagi i figury. Piosenkarka wyznała, że owe złośliwe żarty podkopały jej pewność siebie i utrudniły nawiązywanie relacji z płcią przeciwną.

Reklama

"Okres mojego największego buntu był spowodowany presją związaną z byciem ładną i idealną. Przeszłam więc ze skrajności w skrajność. Stałam się dzika i nieokiełznana" - zaznaczyła. 

Britney Spears postanowiła o siebie zawalczyć

Gwiazda dodała, że po latach zmagań z kompleksami i niską samooceną wreszcie odzyskała utraconą pewność siebie i poczucie własnej wartości. "Dziś znowu czuję się jak wtedy, gdy miałam 13 lat, znowu czuję się ładna. Bo znów mam kontrolę nad własnym życiem. Ale zadane mi w dzieciństwie rany zostawiły w mojej psychice ślad, który zapewne nigdy nie zniknie" - zaznaczyła piosenkarka. 

"To cudowne, że odzyskałaś swój głos. Jesteś piękna, kochamy cię!" - skomentowała ów post jedna z fanek. 

"Czytanie o tym, jak zachowywał się twój ojciec, łamie mi serce. Ale to niezwykle ważne, że się tym podzieliłaś. Dziękuję" - napisał ktoś inny.

40-letnia Spears i jej młodszy o 13 lat mąż Sam Asghari spodziewają się dziecka. Dobrą nowinę gwiazda przekazała fanom na Instagramie 11 kwietnia. "Sporo straciłam na wadze tylko po to, by znowu przytyć. Zastanawiałam się ostatnio: "Boże, co się stało z moim brzuchem?". Zrobiłam test ciążowy i okazało się, że będę miała dziecko. Brzuszek ciągle rośnie. Jestem przeszczęśliwa!" - napisała Spears. 

Artystka ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa - 16-letniego Seana Prestona Federline’a i 15-letniego Jaydena Jamesa Federline’a. 

***
Zobacz również:

Sylwia Bomba o byłym partnerze. Postanowiła opowiedzieć o relacjach córki z ojcem

Rhian Sugden opublikowała odważne zdjęcie. Odsłoniła za dużo?

Natasza Urbańska w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Gwiazda jednoznacznie odpowiedziała

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama