Reklama

Rhian Sugden opublikowała odważne zdjęcie. Odsłoniła za dużo?

Rhian Sugden dobrze wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Na jej instagramowym profilu nie brakuje ujęć w bieliźnie i w skąpych strojach. Tym razem modelka znów postanowiła rozpalić wyobraźnię fanów i opublikowała odważne zdjęcie. Postawiła na fioletowe, koronkowe body, a internauci nie kryli zachwytu.

Rhian Sugden kusi na Instagramie

Rhian Sugden jest brytyjską modelką, która chętnie pozuje w bieliźnie. Na swoim koncie ma mnóstwo profesjonalnych sesji zdjęciowych, ale nie da się ukryć, że Rhian Sugden uwielbia pozować także w domowym zaciszu.

Modelka dość często publikuje na swoim instagramowym profilu zdjęcia w skąpej bieliźnie, a jej fani nie mogą wyjść z zachwytu. Internauci zawsze mogą liczyć na dawkę gorących zdjęć. 

Nic więc dziwnego, że grono jej fanów stale się powiększa. Modelka nie narzeka na brak zainteresowania. Swego czasu miała nawet odrzucić zaloty Cristiano Ronaldo. Od tamtego czasu jej kariera nie zwalnia tempa. 

Reklama

Rhian Sugden postawiła na koronkowe body

Modelka regularnie raczy fanów gorącymi zdjęciami, wobec których nie potrafią przejść obojętnie. Rhian Sugden tym razem wybrała fioletowe, koronkowe body, które dokładnie wyeksponowało jej biust. Modelka postawiła na tak skąpy strój, że wystarczyłby jeden niewłaściwy ruch i doszłoby do wpadki.

Rhian Sugden zawsze może liczyć na swoich fanów. Zawsze zasypują ją miłymi słowami i komplementami. Tak też było i tym razem. Internauci nie kryli zachwytu nad nowym zdjęciem modelki. Wystarczy, że poczekają kilka dni, a Rhian Sugden znów rozpali ich wyobraźnię.

***

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek opublikowała oficjalne oświadczenie! Nie zamierza już dłużej milczeć!

Beata Kozidrak w sądzie z prywatnym ochroniarzem. Zapadł wyrok w sprawie piosenkarki

Natasza Urbańska w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Gwiazda jednoznacznie odpowiedziała

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rhian Sugden

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy