Reklama

Reklama

Britney Spears zaczęła uprawiać jogę

Od blisko trzech lat nie wydała nowej płyty, rzadko koncertuje, ale wciąż wie, jak przyciągać uwagę fanów. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie jej profil śledzi blisko 24 tysiące osób.

Britney Spearce ciągle czymś zaskakuje swoich followersów. Ostatnio pokazała, jak uczy się ćwiczyć jogę. Na instagramowym profilu gwiazdy dominują jej złote myśli i zdjęcia z przeszłości. Ale teraz pojawiło się tam coś specjalnego. Britney opublikowała film, na którym widać, jak wykonuje tzw. powitania słońca, jedną z podstawowych asan jogi. Poranna sesja odbyła się na zewnątrz rezydencji, w okalającym ją ogrodzie. Artystka nie ukrywała, że to dopiero początek jej przygody z jogą. Nie ukrywała także ciała, bo zestaw asan wykonała w bardzo skąpym bikini. Pozycja "psa z głową w dół" okazała się niebezpieczna. Wiejący wiatr sprawił, że góra kostiumu odsłoniła nieco za wiele, nie zostawiając zbyt wielkiego pola dla wyobraźni.

Reklama

Ten drobny incydent nie wpłynął jednak na doskonały humor piosenkarki. I trudno jej się dziwić, bo w zaledwie kilka godzin pod postem pojawiło się ponad 15 tysięcy komentarzy, głównie pozytywnych. Większość fanów dopinguje artystkę w jej staraniach o poprawę samopoczucia i kondycji.

Gwiazda pop zdradziła, że w planach na 2020 rok ma wpisane dużo ruchu, jeszcze więcej endorfin i bliski kontakt z matką naturą, od której, jak sama twierdzi, czerpie siłę. Jak napisała na Instagramie, dzień zaczyna od szybkiego biegu na około 100 metrów. Jej celem jest poprawienie kondycji i nauczenie się acro jogi, czyli jogi z elementami akrobatyki.

Wszystko wskazuje na to, że skończyły się już czasy, gdy Britney Spears miała kłopoty z używkami, niewłaściwymi mężczyznami, a przede wszystkim z samą sobą. Ale nic też nie wskazuje na to, żeby artystka pracowała nad nową płytą lub przynajmniej ją planowała.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Britney Spears

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje