Reklama

Brooke z "Mody na sukces" bardzo się zmieniła

Katherine Kelly Lang kojarzona jest przede wszystkim z jedną rolą. Trudno się dziwić – od 31 lat wciela się w postać Brooke Logan w telenoweli „Moda na sukces”.

Serial opowiadający o rodzinie bogatych Forresterów doczekał się emisji w prawie 100 krajach i wpisu do "Księgi Guinnesa". W Polsce emitowany był od 1994 roku i z czasem zyskał miano kultowego.

Nie zabrakło oczywiście głosów krytyki oraz zabawnych parodii internetowych. Trudno się dziwić - wyobraźnia scenarzystów "Mody na sukces" jest nieograniczone. Postaci wychodzą za mąż wielokrotnie, są porywane, by zniknąć na lata i wrócić, a nawet zmartwychwstają.

Jednym z filarów telenoweli jest właśnie postać Brooke odtwarzana przez Lang. Piękna blondynka podbiła serce starszego i młodszego Forrestera i wiązała się z nimi naprzemiennie.

Reklama

Wracając do samej aktorki, dziś ma 57 lat i trójkę dzieci (dwóch synów z małżeństwa z Skottem Sniderem) i córkę z małżeństwa z Alexem D'Andreą. Ostatnio pojawiła się na Monte-Carlo Television Festival i ochoczo pozowała fotoreporterom.

Producenci "Mody na sukces" robią wszystko, by po aktorach nie było widać upływu czasu. Ridge i Brooke przez lata wyglądali tak samo. Niestety, nawet medycyna estetyczna ma swoje ograniczenia - widać, że twarz Katheriny jest ponaciągana, ale nie uchroniło jej to przed zmarszczkami.

Oczywiście, jak na swój wiek wygląda nieźle, ale gdy aktualne zdjęcia porównamy z tymi sprzed kilku lub kilkunastu lat, w oku kręci się łezka...

Oglądacie jeszcze "Modę na sukces"?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katherine Kelly Lang

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy