Reklama

Reklama

​Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zrobili sobie miłosne naszyjniki z własnych zębów

Sposobów na to, by w oryginalny sposób okazać miłość drugiej osobie, jest mnóstwo. Wciąż jednak powstają nowe. Na szczyty kreatywności wspięli się najstarszy syn Victorii i Davida Beckhamów i jego narzeczona. Na dowód tego, że łączące ich uczucie jest mocne i gorące, oboje zrobili sobie naszyjniki z zawieszkami zrobionymi z własnych zębów mądrości. Swoje "ozdoby" Brooklyn Beckham i Nicola Peltz uwiecznili na Instagramie.

Zakochani Brooklyn Beckham i Nicola Peltz nie ustają w okazywaniu sobie uczuć. Zaręczyli się w lipcu zeszłego roku, zaledwie po kilku miesiącach znajomości i od tamtej pory są nierozłączni. 22-letni syn znanego piłkarza jest początkującym fotografem i niemal codziennie uwiecznia swoją ukochaną na zdjęciach, które potem publikuje na instatsory z serduszkami i wyznaniami miłości.

O tym, jak bardzo mu imponuje jego ukochana, dowiadujemy się z jego niedawnego posta na Instagramie. Brooklyn skomentował tam ukończenie zdjęć do filmu "Lola James", którego Nicola jest współreżyserką i scenarzystką. "Jestem z Ciebie taki dumny i z niecierpliwością czekam na ten film. Jesteś najbardziej utalentowaną osobą, jaką znam, i jestem taki szczęśliwy, że Twoje marzenie się spełnia. Napracowałaś się, żeby stworzyć niesamowity film i niesamowite dzieło sztuki" - napisał Beckham.

Reklama

Równie wiele zaangażowania w związek widać także w social mediach jego narzeczonej Nicoli Peltz. Jak się okazuje, to właśnie ona wpadła na pomysł wykonania oryginalnej i bardzo osobistej biżuterii z zębami mądrości w roli głównej. "Zrobiłam z naszych zębów mądrości naszyjniki, Brooklyn Beckham, jesteś moim najlepszym przyjacielem" - napisała na górze zdjęcia, na którym widać dwie dłonie zakochanych trzymających swoje nowe wisiorki. Na zdjęciu widać też pierścionek zaręczynowy aktorki z imponującym diamentem. Imponująco wyglądają też umieszczone w naszyjnikach zęby mądrości Beckhama i Peltz - całe zostały pokryte złotem.

Jak widać po reakcji w social mediach, Brooklynowi pomysł narzeczonej bardzo przypadł do gustu. Na instastory zamieścił serię zdjęć z naszyjnikiem, na których napisał: "Nie potrafię opisać słowami, jak bardzo cię kocham, Nicola" - napisał, a potem dodał: "Jestem najszczęśliwszą osobą na tej planecie. Będę cię kochał na zawsze i na zawsze". Na kolejnym zdjęciu pokazał się z naszyjnikiem na szyi i wyznał: "Najlepszy prezent od mojej najlepszej przyjaciółki i najbardziej niesamowitej narzeczonej. Kocham Cię jak szalony. Jesteś najlepszą rzeczą, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła".

Naszyjnik to niejedyny element biżuterii, którą nosi Brooklyn, aby pokazać swoją miłość do Nicoli Peltz. Niedawno pokazał na instastory obrączkę z wygrawerowanym imieniem narzeczonej i słowami "Love of my life".

Darmowy program – rozlicz PIT 2020

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy