Reklama

Reklama

Brytyjska księżna jak dziewczyna z sąsiedztwa

Mieszka w pałacu i posiada wartą miliony funtów garderobę, a jednak zdaje się być tą samą dziewczyną, do której świat zapałał sympatią, gdy tylko zaczęła spotykać się z następcą tronu. Osoba z otoczenia Meghan Markle potwierdza, że prywatnie jest ona "pełna wdzięku i urocza".

Świat zakochał się w pięknej żonie księcia Harry'ego z wielu powodów. Jej życzliwość, poczucie humoru oraz iście królewska garderoba przyczyniły się do tego, że większość z nas chciałaby się z nią natychmiast zaprzyjaźnić. Jak to jest spędzać swój wolny czas z księżną Sussex? Bryony Gordon zna to z autopsji i chętnie dzieli się szczegółami znajomości z Meghan.

Reklama

Pojawiając się w najnowszym odcinku programu telewizyjnego "Loose Women", dziennikarka i prezenterka oraz autorka popularnego podcastu "Mad World" została zapytana o jej bliskie relacje z książęcą parą. Mówiąc o przyjaźni za kulisami królewskiego pałacu, dziennikarka stwierdziła, że spotkanie z Harrym jest "jak rozmowa z kumplem na kanapie przy filiżance herbaty".

Zdradziła ona również, że świeżo upieczona księżna Sussex pomimo posiadania nowego, wyższego statusu społecznego po wkroczeniu do rodziny królewskiej jest wciąż "całkowicie normalna" - niczym dziewczyna z sąsiedztwa. Gordon przywołała także ich niedawny wspólny lunch, który odbył się nie w pałacu, a w zwyczajnej, publicznej restauracji. "Rozmawiałyśmy o jodze, ona uwielbia biegać. Jest piękna, pełna wdzięku, urocza" - powiedziała o księżnej dziennikarka. 

Meghan Markle od samego początku wzbudzała niebywałą sympatię. Dziś, choć należy do rodziny królewskiej, nadal zdaje się być zwyczajną, uśmiechniętą dziewczyną, którą z miejsca zafascynował się świat, gdy zaczęła spotykać się z brytyjskim księciem. Wygląda na to, że serdeczność i pewnego rodzaju normalność żony Harry'ego to nie element skrupulatnie opracowanego wizerunku, a jej prawdziwa cecha, za sprawą, której podbiła niegdyś serce księcia i rozkochała w sobie brytyjski lud. (PAP Life)

autor: Iwona Oszmaniec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje