Reklama

Reklama

Burza po teledysku Dody. Nożyński rozstał się z partnerką?

Pod koniec roku Doda zaskoczyła fanów teledyskiem do swojego nowego singla "Fake Love". Nie brakowało w nim pikantnych scen z udziałem aktora, Kamila Nożyńskiego. Jego udział w teledysku był szeroko komentowany w sieci, a pytania otarły się nawet o jego życie prywatne.

Doda pod koniec roku wypuściła teledysk do swojej nowej piosenki "Fake Love". Wzbudziła ona ogromne zainteresowanie nie tylko pod kątem muzycznym, lecz również pod kątem sensacyjnego teledysku. Wystąpił w nim Kamil Nożyński, który szerszej publiczności może być znany z głównej roli w serialu "Ślepnąc od świateł" z 2018 roku. W klipie nie brakuje gorących scen pocałunków pomiędzy piosenkarką i aktorem.

Doda tłumaczyła, że do teledysku specjalnie zatrudniła aktora, który podoba jej się w życiu prywatnym. Miało to ułatwić jej pokonanie bariery bliskości. 

Reklama

- zdradziła Doda.

Kamil Nużyński rozstał się z partnerką?

Udział aktora i rapera Kamila Nożyńskiego w teledysku Dody jest szeroko komentowany przez jego fanów. Działający muzycznie pod pseudonimem Saful od początku swojej popularności, którą zapewnił mu serial "Ślepnąc od świateł", dba o zachowanie swojej prywatności. Mimo wszystko było wiadomo, że od lat był związany z matką dwójki swoich synów.

Kamil Nożyński na swoim Instagramie opublikował zdjęcie promujące teledysk Dody. Jeden z fanów skomentował je: "Rozwodowy klip". Odpowiedź aktora wywołała niemałe zamieszanie. Odpisał bowiem: "Nie dla mnie, ja już po".

Aktor tym samym podsycił plotki o rozstaniu ze swoją partnerką.

Zobacz również:

Wieniawa promuje nowy film. Jest w nim "naprawdę niegrzeczną dziewczynką"

Maria Prażuch-Prokop zachwyca sylwetką. Ale piękna!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Nożyński | Doda | fake love

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje