Reklama

Reklama

Była dziewczyna księcia Harry'ego opublikowała bardzo osobiste pożegnanie Elżbiety II

Uczucie, jakm Cressida Bonas darzyła księcia Harry'ego, minęło już dawno temu - rozstała się z nim w 2014 roku. Nie minęła jej za to ogromna sympatia do babci byłego ukochanego, królowej Elżbiety II. Po śmierci monarchini Bonas opublikowała wzruszający post na Instagramie, w którym złożyła zmarłej hołd przepełniony ciepłem i serdecznością.

Wymowny wpis Cressidy Bonas

Wpis Cressidy Bonas jest krótki, ale bardzo wymowny. “Byliśmy błogosławieni, że byłaś naszą Królową. Dziękuję" - napisała, a zamiast kropki wstawiła białe serce. Dołączyła też piękne zdjęcie Elżbiety II, która ubrana w sweter i spódnicę w szkocką kratę, z chustką na głowie, wita się z czułością z czterema czarnymi labradorami. Patrzy przy tym jednemu z psów głęboko w oczy i delikatnie drapie go za uchem.

Zobacz również: Kate i Meghan pokazały się razem. Interweniował William

Reklama

Cressida Bonas i książę Harry - co ich łączyło?

Książę Harry poznał Cressidę przez swoją kuzynkę księżniczkę Eugenię i podobno od razu się w niej zakochał. Ponoć regularnie korespondowali ze sobą, kiedy pod koniec 2012 roku służył w Afganistanie. Para próbowała utrzymać swój romans z dala od świateł reflektorów i dopiero w marcu 2014 roku Cressida po raz pierwszy oficjalnie towarzyszyła księciu podczas inauguracji We Day na stadionie Wembley. Wkrótce potem się rozstali, podobno dlatego, że Bonas nie czuła się dobrze z rozgłosem, jaki wywoływała ich relacja. Ona i Harry pozostali jednak przyjaciółmi i przez lata widywano ich razem na weselach wspólnych przyjaciół. Cressida była też gościem na ślubie Harry'ego z Meghan Markle w kaplicy św. Jerzego w Windsorze w 2018 roku.

Zobacz również: Aleksandra Domańska opublikowała śmiałe zdjęcie. Fani: Cudowne ciało

Cressida Bonas jest aktorką i tancerką. Pojawiła się na ekranach m.in. w miniserialu “Zbrodnia w White House Farm", gdzie zagrała siostrę seryjnego mordercy Jeremy'ego Bambera, Sheilę Caffell, ora w kostiumowym melodramacie “Tulipanowa gorączka". W 2020 roku wzięła cichy ślub z synem markizy Milford Haven.

Zobacz również: Tajna broń królowej. Dopracowana w najmniejszym szczególe

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry | Cressida Bonas | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy