Reklama

Reklama

Caitllyn Jenner randkuje z samą sobą

66-letnia była olimpijka jest bombardowana pytaniami o swoje prywatne życie, odkąd przeszła przemianę, ale obecnie jest bardziej skoncentrowana na poznawaniu swojej nowej tożsamości, niż rozpoczynaniu relacji z drugą osobą.

Na blogu WhoSay napisała: - Od czasu mojej przemiany, jestem pytana "Z kim pójdziesz na randkę?" Oto moja odpowiedź: Ze sobą!

- Minęło już dziewięć miesięcy, a ja nadal uczę się tego, kim jestem.

Poprzez tworzenie swojego show 'I Am Cait', gwiazda reality TV przekonała się jak "ciężko" jest transgenderowym osobom wchodzić w związki.

- Aczkolwiek, wyprawa z moimi koleżankami odmieniła nieco moją perspektywę (co zapewne widzieliście w niedzielnym odcinku 'I Am Cait'). Coś, co bardzo mnie dotyka to fakt, jak ciężko jest chodzić na randki osobom transgenederowym. - dodała.

Reklama

Caitlyn ostatnio przyznała, że uważa, iż dla jej młodszych córek , Kendall i Kylie Jenner, "ciężkim" byłby do przyjęcia fakt, że spotyka się z mężczyzną.

Wydaje mi się, że gdybym zaczęła spotykać się z facetem one zrobiłyby duże "wow" !

- Nie chciałabym odbywać rozmów na temat randek z moimi dziećmi. Myślę, że jeśli chciałabym spotykać się z facetem , byłoby to dla nich przytłaczające, a ja nie chcę ich przytłaczać.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy