Reklama

Reklama

Caitlyn Jenner wrzuciła do sieci niepokojące zdjęcie

Rzadko zdarza się, by najbardziej rozpoznawalne celebrytki na świecie pozwalały sobie na taką swobodę w mediach społecznościowych. Caitlyn Jenner z pewnością niemiło zaskoczyła swoich fanów. O co chodzi?

Na oficjalnym profilu na Instagramie gwiazdy pojawiło się niedawno przerażające zdjęcie.

Jenner siedzi na nim na łóżku odziana w szlafrok, a na jej twarzy, a konkretniej na nosie, widać potężną, zaczerwienioną bliznę.

Mimo, że celebrytka uśmiecha się na zdjęciu, w opisie fotografii znalazła się przestroga dla wszystkich obserwujących ją fanów.

Caitlyn apeluje do nich, by podczas opalania lub zwykłej, codziennej ekspozycji skóry na słońce, nigdy nie zapomnieli o zabezpieczeniu jej przed promieniowaniem ultrafioletowym.

Reklama

Jak się okazuje, Jenner przeszła niedawno operację, podczas której chirurdzy musieli usunąć jej część skóry z nosa. Podobno onkolodzy znaleźli we fragmentach tkanek komórki nowotworowe. Teraz gwiazda czuje się nieco lepiej i pomału wraca do zdrowia.

Caitlyn Jenner przyznaje, że ostatnimi czasy za bardzo pofolgowała sobie ze słońcem. Najważniejsze, że lekarze zadziałali szybko i dziś Jenner może spać spokojnie i... nieco skrupulatniej dbać o swoją cerę.

Życzymy Caitlyn powrotu do zdrowia!


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy