Reklama

Reklama

Caitlyn Jenner została okrzyknięta przez magazyn Glamour jedną z kobiet roku

Gwiazda reality show "I Am Cait" znalazła się na liście kobiet roku razem z Victorią Beckham i Reese Witherspoon.

Była olimpijka, która ma sześcioro dzieci i była w trzech związkach małżeńskich, a jej ostatnią żoną była głowa rodu Kardashianów - Kris Jenner - gdy dowiedziała się o tym wyróżnieniu, powiedziała: - Od bardzo dawna nie byłam tak podekscytowana tym, co przyniesie przyszłość.

Reklama

To miłe uczucie. Szczerze mówiąc, jeśli najgorszą rzeczą, jaka ci się przydarza jest zmiana płci, to raczej można to nazwać sukcesem.

Caitlyn, Victoria i Reese wraz z Misty Copeland, Elizabeth Holmes, Cecile Richards, Kobietami z Charleston i amerykańską narodową reprezentacją kobiet w piłce nożnej pojawią się na 25. rozdaniu nagród Kobiety Roku, które odbędzie się 9 listopada w Nowym Jorku.

Ceremonia, która będzie miała miejsce w sali koncertowej Carnegie Hall, zostanie otwarta przez aktorkę komediową Amy Schumer, a wyróżnienia będzie rozdawała redaktor naczelna magazynu Glamour - Cindi Leive.

To nie jest pierwsze wyróżnienie Caitlyn od czasu zmiany płci, ponieważ została ambasadorką szerzenia wiedzy na temat zmiany płci, a w lipcu tego roku odebrała nagrodę im. Artura Ashe za odwagę.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje