Reklama

Reklama

Calvin Harris czuje się o wiele lepiej

Jego samopoczucie poprawiło się, kiedy został singlem.

Autor hitu "This Is What You Came For" rozstał się niedawno z Taylor Swift, ale jest pozytywnie nastawiony do swojej przyszłości.

Jak donosi źródło E! News:

- On jest singlem. Spotyka się z różnymi kobietami. Nie jest załamany. Nie szuka związku, a raczej dobrej zabawy z przyjaciółmi. Czuje się o wiele lepiej od rozstania z Taylor.

- Nie jest zaskoczony, że związek Toma i Taylor się nie udał. Jest szczęśliwy, że nie jest już w tym związku i zdał sobie sprawę, że oni po prostu do siebie nie pasowali, ale życzy Taylor jak najlepiej!

W międzyczasie , 32-letni DJ przyznał ostatnio, że po rozstaniu z Taylor "rozpętało się piekło".

Wyjawił:

Reklama

 - To bardzo ciężkie, kiedy coś, co uważałem za bardzo personalne i intymne staje się nagle publicznym wydarzeniem. Zakończenie naszego związku było o wiele bardziej medialnie nagłośnione niż sam związek. Kiedy byliśmy razem staraliśmy się być ostrożni, aby nie powstał z tego żaden medialny cyrk. Ona szanowała moje uczucia w tej kwestii. Nie potrafię być celebrytą.

  - Ale kiedy się rozstaliśmy, rozpętało się piekło. Teraz dostrzegam, że cały ten Twitter to wynik mojego poddania się presji. W minutę pojąłem, że to wszystko nie ma znaczenia. Jestem pozytywnym facetem. To była zła sytuacja dla nas obojga. To zdecydowanie nie działało, więc musiało się zakończyć, ale najgorsze było to wszystko, co wydarzyło się później.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy