Reklama

Reklama

Cameron Diaz: Bez dzieci żyje się łatwiej

Cameron Diaz od lat podkreśla, że odpowiada jej życie bez dzieci. Ze swoich poglądów wielokrotnie tłumaczyła się fanom i dziennikarzom. Ciekawe czy te same argumenty, przekonają jej partnera, Benjiego Maddena, który niedawno wyznał, że chciałby zostać ojcem.

On mówi, że "Dzieci to coś, czego pragnie każdy mężczyzna". Ona, że: "Posiadanie dzieci oznacza, że masz dużo więcej pracy". Przy takiej różnicy zdań, stworzenie szczęśliwego związku może okazać się dość karkołomnym zadaniem. Takie wyzwanie postawili przez sobą Cameron Diaz i Benji Madden.

Reklama

Aktorka zawsze otwarcie mówiła, że nie czuje się powołana do macierzyństwa. "Dziecko to obowiązek, który trzeba wypełniać codziennie, przez 18 lat. Brak dzieci czyni życie łatwiejszym. Chociaż decyzja o tym, żeby nie być matką też nie jest łatwa do podjęcia" - mówiła w rozmowie z dziennikarzami magazynu Esquire. Być może teraz, będzie musiała zmienić tę decyzję.

Benji Madden, z którym aktorka spotyka się oficjalnie od kilku miesięcy, w rozmowie z magazynem Details wspomniał, że "Rodzina jest czymś, o czym marzy każdy mężczyzna. Czy to się komuś podoba czy nie".

Wygląda na to, że Diaz, jeśli będzie chciała na stałe związać się z Maddenem,  nie będzie miała wiele do powiedzenia...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje