Reklama

Reklama

Camilla Belle krytykuje Taylor Swift

29-letnia aktorka jest podobno tematem piosenki Taylor pod tytułem 'Lepsze niż Zemsta', którą napisała, po tym jak 26-letni Joe Jonas rozstał się z Camillą.

Po ostatniej medialnej kłótni Taylor z Kim Kardashian West Camilla napisała na Twitterze:

Reklama

- Nie ma potrzeby zemsty. Można po prostu usiąść i obserwować. Ci, którzy cię ranią, sami zostaną zranieni i jeśli masz trochę szczęścia Bóg pozwoli ci się temu przyglądać.

Dodała opisy #wpisdnia #wesołyponiedziałek oraz #felizegunda.

26-letnia Taylor spotykała się przez krótki czas z Joe w 2008 roku, ale ten rozstał się z nią, po zapoznaniu Camilli na planie swojego teledysku "Lovebug".

Słowa piosenki "Lepsze niż Zemsta" brzmią:

- Ona nie jest święta i nie jest tym, kim myślisz, Ona jest aktorką, Jest znana z tego, co robi na materacu.

Komentarze Camilli pojawiły się w sieci, po tym jak Kim opublikowała kilka nagrań, na których można usłyszeć konwersację jej męża z Taylor, dyskutujących o kontrowersyjnym tekście utworu "Famous".

Celebrytka podobno postanowiła zareagować, ponieważ nie chciała, aby ludzie uważali Kanye za "kłamcę", po tym jak Taylor stwierdziła, iż nie dała raperowi pozwolenia na piosenkę.

W utworze pojawiają się słowa "Czuję, że ja i Taylor nadal możemy uprawiać seks, Dzięki mnie ta dziwka jest sławna", nawiązujące do wydarzenia z rozdania nagród MTV VMA w 2009 roku, kiedy Kanye przerwał przemowę Taylor, podczas gdy odbierała statuetkę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje