Reklama

Candice Swanepoel urodzi chłopca

27-letnia supermodelka ogłosiła, że wraz z narzeczonym Hermannem Nicolim wrześniu przywita na świecie syna.

27-letnia supermodelka ogłosiła, że wraz z narzeczonym Hermannem Nicolim, z którym spotyka się od ponad 10 lat, we wrześniu przywita na świecie syna.

We wtorek (17.05.2016) aniołek Victoria's Secret zamieścił na Instagramie czarno-białe zdjęcie, na którym widać rosnący brzuszek. Candice podpisała zdjęcie sposób: "Mój nie taki mały chłopiec."

Ciąża modelki została potwierdzona w marcu, gdy przyjaciel pary powiedział, że para cieszy się niezmiernie z tego, że wkrótce powita na świecie swoje dziecko i planuje spędzić lato w Nowym Jorku, przygotowując się na narodziny potomka.

Źródło podało: - Są bardzo szczęśliwi. Planują spędzić lato w Nowym Jorku.

Candice jest podekscytowana tym, że jej przyjaciółka - Behati Prinsloo - oraz jej mąż Adam Levine, również spodziewają się pierwszego dziecka. Para powita na świecie córeczkę w podobnym czasie co Candice i jej narzeczony.

Źródło dodało: "Candice i Behati są najlepszymi przyjaciółkami i nawet urodzą w podobnych terminach. Obie przechodzą przez te same problemy związane z początkiem ciąży i cieszą się, że obie wspaniale się rozumieją. Nie mogą się doczekać aż zostaną mamami!"

Candice i jej przystojny narzeczony są razem odkąd modelka miała 17 lat. Para poznała się w Paryżu i w zeszłym roku zaręczyła się po dziewięciu latach związku.

Piękność z RPA nie ukrywała tego, że marzy o założeniu własnej rodziny.

Mówiąc o zaręczynach, wyznała: - Bardzo chciałabym mieć dzieci.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy