Reklama

Reklama

Candy Girl przygotowuje się do maratonu

W najbliższą niedzielę wokalistka wystartuje w biegu na 5 km w ramach 36. PZU Maratonu Warszawskiego. Bieganie odkryła niedawno, ale już dziś planuje kolejne starty. W przyszłym roku chce wziąć udział w półmaratonie warszawskim, a zimowe miesiące planuje poświęcić na solidne przygotowanie do tego wydarzenia.

Candy Girl uprawia jogging od niedawna, ale przyznaje, że jest zachwycona tą formą aktywności fizycznej. Zdaniem wokalistki bieganie pozwala otworzyć umysł i skupić się na oddechu oraz odpowiedniej koordynacji ruchów. Jest też świetnym uzupełnieniem ćwiczeń siłowych, które Candy Girl uprawia regularnie od dawna. Gwiazda chętnie dzieli się swoimi osiągnięciami z fanami na Facebooku. Jej ostatni rekord to 11 km.

Reklama

- Ja z każdego takiego małego mojego rekordu się cieszę, ponieważ nigdy nie byłam przyzwyczajona do długiego biegania. Zazwyczaj było to bieganie pół godziny, wystarczyło mi, okej, super, czuję się świetnie. Natomiast teraz dochodzi do tego jeszcze utrzymanie tempa i oddechu, bardzo mnie to zaczęło kręcić - mówi Candy Girl.

W najbliższą niedzielę wokalistka wystartuje w biegu na 5 km podczas 36. PZU Maratonu Warszawskiego. Bieg na Piątkę rozpocznie się o 9.30 na Moście Poniatowskiego. Candy Girl już planuje kolejne starty. W przyszłym roku zamierza wziąć udział w półmaratonie, czyli biegu na 21 km.

- Myślę, że rok starczy, żeby się dobrze do tego przygotować i żeby zrobić dobry czas, bo właściwie na tym mi zależy, żeby były dobre czasy. Nie chodzi już tylko o to, by przebiec na przykład 21 km, ale by mieć świadomość, że miało się dobry czas - mówi Candy Girl.

Gwiazda przyznaje, że jeszcze kilka miesięcy temu nie rozumiała fenomenu joggingu w Polsce. Teraz uważa, że to świetny sposób na sprawdzenie samego siebie i pokonywanie własnych ograniczeń.

- To jest fajne, że sami siebie próbujemy mobilizować do tego, mamy jakąś dyscyplinę, bo jednak przez cały czas sobie mówimy: "Kurczę, nie zatrzymuj się, leć dalej, jak stoisz na światłach, to sobie tuptaj, ręce sobie rozluźnij, natomiast leć dalej". I to jest właśnie fajne, bo gdzieś tam kolejny raz udowadniam sobie, że jednak sama potrafię się do tego zmobilizować, ruszyć i pobiec - mówi Candy Girl.

Candy Girl to nie jedyna gwiazda, która weźmie udział w 36. PZU Maratonie Warszawskim. Do startu przygotowują się m.in. aktor Marcin Dorociński, dziennikarze Beata Sadowska oraz Maciej Kurzajewski. Maraton wystartuje w niedzielę, 28 września, o godzinie 9 rano, pół godziny później rozpocznie się Bieg na Piątkę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje