Cara Delevingne rozstała się z dziewczyną po dwóch latach

Cara Delevingne i Ashley Benson rozstały się. 27-letnia modelka i 30-letnia aktorka spotykały się prawie 2 lata.

Cara Delevingne jest wolna!
Cara Delevingne jest wolna!AP Photo/Thibault CamusEast News

Zagraniczne media podają, że ich drogi po prostu się rozeszły. Dziewczyny bardzo chroniły swoją prywatność. Gwiazdy poznały się na planie filmu "Her Smell", przez większość czasu utrzymywały swój związek w tajemnicy.

Gdy jednak zdecydowały się w końcu publicznie ujawnić media spekulowały nawet o zaręczynach kobiet. Oficjalnie związek potwierdziły wspólnie spędzonym w związku roku. Delevingne i Benson podobno wzięły sekretny ślub w sierpniu 2019 roku.

Dotychczas żadna z nich nie potwierdziła rozstania ani jego przyczyny. Jak myślicie, co mogło zadecydować o rozpadzie tej relacji?


#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych. Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!

x-news/INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas