Cezary Pazura przeżywa trudne chwile! Wspiera go Edyta Pazura!

Edyta Pazura w instagramowym wpisie ujawnia, że jej mąż otrzymuje groźby karalne w związku ze swoim udziałem w kampanii promującej szczepienia przeciwko Covid-19. Kto wziął Cezarego Pazurę na celownik?

Cezary Pazura i Edyta Pazura potrafią wspierać się w trudnych momentach
Cezary Pazura i Edyta Pazura potrafią wspierać się w trudnych momentach Mieczyslaw Wlodarski/ReporterReporter

Aktor Cezary Pazura kilka miesięcy temu zaangażował się w akcję “Szczepimy się", której celem była promocja darmowych szczepień wśród Polaków.

Niedawno jeden z portali internetowych opublikował informację, że Pazura jako “szczepionkowy ambasador" miał zarobić 350 tys. złotych.

Żona aktora, a także jego managerka w jednej osobie, Edyta Pazura nie tylko zdementowała te plotki, ale ujawniła również, że z powodu udziału Cezarego w tej akcji społecznej, otrzymuje on poważne groźby, kwalifikujące się pod paragraf.

"W związku z tym, że wykonano 21 milionów szczepień w PL i nie wyrosły im dodatkowe ręce oraz nie umierają w cierpieniach na ulicach w celu depopulacji ludzkości, antyszczepionkowcy postanowili być bardziej aktywni w sieci. Dzisiejszy dzień spędziłam jeszcze na telefonach z prawnikami w związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji i gróźb karalnych w stosunku do mojego Męża. Na czele Pani od turbanów i aktorka bez filmów" - informuje swoich fanów Edyta Pazura.

"Gdybym miała napisać rozprawę szkolną na temat: 'czy internet jest zbawieniem, a może zgubą dla ludzkości?' jednym zdaniem napisałabym, że dla niektórych powinien być na pewno zakazany" - stwierdza na koniec.

Edyta i Cezary niedawno obchodzili 12 rocznicę ślubu. Są zgodnym małżeństwem i wychowują wspólnie trójkę dzieci: 12-letnią Amelię, 9-letniego Antoniego oraz 3-letnią Ritę. Nie są parą z czerwonego dywanu, poznali się w pociągu.

Iwona Węgrowska o pracy w pandemiiNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas