Reklama

Reklama

Charlize Theron i Sean Penn - to już koniec?

Przez lata byli przyjaciółmi, w 2013 roku oficjalnie ogłosili, że są parą, kilka miesięcy temu tabloidy doniosły o ich zaręczynach, a teraz wygląda na to, że to już koniec. Zagraniczne media donoszą, że Charlize Theron i Sean Penn nie są już razem.

Tego nikt się nie spodziewał! Para, która miała być jednym z najszczęśliwszych małżeństw Hollywood nie jest już razem. "Us Weekly" donosi, że po powrocie z podróży do Europy Charlize Theron i Sean Penn podjęli decyzję o rozstaniu.

Większość zagranicznych komentatorów donosi, że nic nie zapowiadało takiego biegu wydarzeń. Theron i Penn nie tylko spędzili niedawno romantyczny tydzień w Europie, ale również podjęli pewne wzajemne zobowiązania - Penn miał złożyć do sadu wniosek o usynowienie dziecka Charlize.

Jednak magazyn "People" donosi, że para już od początku tego miesiąca nie mieszkała razem. Penn wycofał również ofertę sprzedaży swojej "kawalerskiej" rezydencji w Malibu. "Daily Mail" informuje również, że "zerwanie zaręczyn" jest zbyt dosadnym określeniem. Para nigdy nie potwierdziła oficjalnie tych rewelacji. Nikt tez nigdy nie widział pierścionka zaręczynowego na palcu Theron.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy