Reklama

Charlize Theron w ogródku

29-letnia Charlize Theron zdradziła ostatnio, że bardzo lubi wykonywać prozaiczne, domowe czynności.

29-letnia Charlize Theron zdradziła ostatnio, że bardzo lubi wykonywać prozaiczne, domowe czynności.

"Lubię przycinać kwiaty, pracować w ogrodzie. Przepadam za zmywaniem naczyń. Lubię też tak przyziemne czynności, jak porządkowanie szafek" - powiedziała w jednym z wywiadów piękna aktorka.

Charlize Theron uchyliła też rąbka tajemnicy na temat swego związku z kolegą po fachu, 32-letnim Stuartem Townsendem "Stuart jest moją bratnią duszą" - zdradziła Charlize Theron. "Łączy nas partnerski związek, choć początki naszej znajomości nie były baśniowe" - wyjaśniła aktorka.

Para poznała się w 2002 roku na planie filmu "24 godziny".

Reklama

"Kiedy spotkałam Stuarta po raz pierwszy, uznałam, że jest wspaniały, jednak - jak to zazwyczaj bywa z takimi fajnymi facetami - na pewno już z kimś związany" - wspomina Charlize Theron.

"Oboje jesteśmy realistami. Pamiętam, że pomyślałam wtedy: Zrobimy ten film, a potem nasze drogi się rozejdą. Kiedy to nastąpiło, poczułam, że jestem naprawdę nieszczęśliwa. Nie potrafiłam sobie wyobrazić u mojego boku nikogo innego " - powiedziała aktorka.

Para nie planuje na razie powiększenia rodziny, ale - jak mówi Charlize Theron - dziecko byłoby "miłą niespodzianką".

"Nie mam zaplanowanych takich rzeczy. Kiedy to się zdarzy, po prostu będę świętować. Nigdy nie byłam dobra w planowaniu, więc ostatnia rzeczą, jaką chciałabym zaplanować, jest zajście w ciążę. Jeśli jednak stanie się to jutro, jestem na to przygotowana" - wyjaśnia aktorka.

Charlize Theron najbardziej ceni proste przyjemności.

"Nie ma nic lepszego od spędzenia wieczoru w domu, zajadania się zamówioną pizzą i oglądania kolejnego odcinka Rodziny Soprano" - mówi aktorka.

Charlize Theron odpoczywa obecnie po wypadku, jakiemu uległa na planie swego najnowszego filmu, "Aeon Flux", który powstaje w oparciu o słynny serial animowany, wyprodukowany przez stację MTV.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: film | aktorka | Charlize Theron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy