Reklama

Reklama

Chce wykorzystać tę szansę

Po zawirowaniach sercowych znów jest szczęśliwy. I zaprzyjaźnił się z Rockym.

Codziennie o 5.30 rano Kuba Wesołowski (26) wkłada dres i wychodzi z domu. Przez godzinę biega po ulicach stolicy. Gdy wraca, czeka na niego filiżanka posłodzonego miodem cappuccino, przygotowanego przez Agnieszkę Szczurek, która od pewnego czasu stara się stworzyć mu prawdziwy dom. - Facet może urządzić mieszkanie, ale tylko kobieta potrafi stworzyć przystań, do której chce się wracać - powiedział w wywiadzie Kuba.

Chciałby powiększyć swoją rodzinę

Ostatnio Kuba coraz częściej zastanawia się, czy nie powiększyć rodziny! Chciałby mieć... psa. Jedyne, co powstrzymuje go przed przygarnięciem zwierzęcia, to fakt, że pies zamknięty przez niemal cały dzień w domu na pewno nie będzie szczęśliwy. - Posiadanie psa to ogromna odpowiedzialność - mówi aktor, dodając, że na razie wystarcza mu przyjaźń z Rockym, pięknym owczarkiem niemieckim, z którym przez kilka miesięcy pracował na planie serialu "Komisarz Alex". Agnieszka śmieje się, że Kuba teraz częściej pojawia się w towarzystwie Rocky’ego niż jej!

Reklama

Ceni sobie domową stabilizację

Kuba i Agnieszka, która jest dziennikarką, poznali się latem 2008 roku. Uczucie, które ich wtedy połączyło, przetrwało nawet kilkumiesięczną rozłąkę, kiedy to oboje próbowali układać sobie życie osobno. Kuba niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, ale przyznaje, że zanim poznał Agnieszkę, był chłopakiem kochliwym. Odkąd jako 18-latek pojawił się w serialu "Na Wspólnej", łączono go m.in. z Joanną Jabłczyńską, Edytą Herbuś, modelką Anną Cywińską. Tak naprawdę jednak dopiero Weronika Książkiewicz (31) była pierwszą oficjalną dziewczyną Kuby. Podobno aktor poprosił ją o rękę, ale Weronika zerwała z nim, bo cały czas uważała go za spragnionego mocnych wrażeń chłopaka.

Dzisiaj Kuba Wesołowski jest zupełnie innym człowiekiem. Zagrał w kilku filmach i serialach. Realizuje się w nowym serialu TVP "Komisarz Alex", z którym wiąże duże nadzieje zawodowe. A u swojego boku ma piękną Agnieszkę. - Życie aktora bywa nieprzewidywalne. Dlatego tak bardzo cenię sobie stabilizację poza planem - mówi dziś Kuba Wesołowski.

AS

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Wesołowski Jakub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje