Reklama

Cheryl Fernandez-Versini i jej mąż mają 'poważne problemy'

Twórczyni hitu "I Don't Care" wzięła ślub z Jeanem-Bernardem Fernandezem-Versinim 18 miesięcy temu, jednak mówi się, że ich małżeństwo już przechodzi kryzys, a para nie pojawiła się publicznie razem od października.

- Cheryl i JB mają poważne problemy. To bardzo smutne, ale starają się to jakoś naprawić. Cała ta sytuacja odbija się na Cheryl. Wiele osób myślało, że będzie chciała odpocząć od męża, ale postanowiła dać temu związkowi jeszcze jedną szansę. - podało źródło.

- Niestety nie ma szczęścia w miłości i wybiera niewłaściwych facetów. Miejmy nadzieję, że rozpad jej małżeństwa nie będzie tego przykładem. Wiele osób obawiało się, czy Cheryl znała JB wystarczająco dobrze, gdy podjęła decyzję o ślubie.

Smutek Cheryl pogłębiła wiadomość o tym, że jej były mąż Ashley Cole prawdopodobnie spodziewa się dziecka ze swoją włoską dziewczyną.

Reklama

W rozmowie z gazetą "The Sun" źródło podało: - To oczywiste, że Ashley był miłością jej życia. Myślała, że spędzi z nim całe życie, a on zostanie ojcem jej dzieci, których tak bardzo pragnęła. Już nie utrzymują ze sobą kontaktu, ale nie było jej łatwo, gdy się o tym dowiedziała.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy