Reklama

Reklama

Cheryl urodziła w luksusowym szpitalu

Była członkini zespołu Girls Aloud i jej partner Liam Payne powitali w tym tygodniu na świecie pierwsze dziecko. Para nie żałowała pieniędzy, a wszystko po to, aby poród był jak najbardziej komfortowy dla Cheryl. Doba pobytu w wybranym przez Cheryl szpitalu kosztuje 8 tys. funtów.

Mówi się, że Cheryl urodziła na prywatnym oddziale szpitala London's Chelsea and Westminster, gdzie świeżo upieczone mamy i ich partnerzy mają wszystko, czego potrzebują.

Poza wspaniałą opieką, każdy pokój ma łazienkę, dostęp do wifi i miejsce, gdzie partner również może odpocząć.

Na oficjalnej stronie szpitala możemy przeczytać, że prywatny oddział położniczy oferuje konsultacje prenatalne w prywatnych gabinetach, trzy sale porodowe, pokój do porodu w wodzie oraz żłobek, który nazywany jest "domem z dala od domu".

Liam był przy Cheryl podczas porodu.

Źródło podało: - Liam nie opuszczał Cheryl na krok przez cały poród. Tak samo jak ona oszalał na punkcie syna i nie może się doczekać, aż zabiorą go do domu. To idealny Dzień Matki dla Cheryl.

Liam chciał wspierać Cheryl w każdym momencie i zrobił wszystko, aby mieć pewność, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. To dla nich wspaniały czas i oboje są bardzo podekscytowani tym, że zostali rodzicami. To nowy ekscytujący rozdział w ich życiu. Ich rodziny i przyjaciele również są zachwyceni i nie mogą się doczekać spotkania z dzieckiem.

Inna osoba z otoczenia pary dodała: - Cheryl i Liam są przeszczęśliwi. On jest dla ich idealny, a w ich rodzinie panuje miłość i szczęście.

- Cała rodzina jest bardzo szczęśliwa. Cheryl bardzo dobrze dostosowała się do nowej sytuacji i uwielbia spędzać każdą minutę z synem. Jest jej małym uroczym księciem. Cheryl miała przy sobie swoją mamę, która była dla niej ogromnym wsparciem.

Reklama


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy