Chloe Ferry kusi internautów. Posypały się komplementy

Chloe Ferry nie zawodzi swoich fanów i regularnie raczy ich swoimi zdjęciami. Tym razem celebrytka zdecydowała się na udostępnienie odważnego kadru, który zdecydowanie rozpalił wyobraźnię internautów. Pod postem nie zabrakło słów zachwytu.

Chloe Ferry podzieliła się zdjęciem w koronkowym komplecie
Chloe Ferry podzieliła się zdjęciem w koronkowym komplecie Karwai Tang / ContributorGetty Images

Chloe Ferry kusi w mediach społecznościowych

Jej instagramowy profil obserwuje już 3,8 mln osób, a więc nic dziwnego, że niemal codziennie pojawiają się tam nowe posty.

Chloe Ferry jest obecnie znana ze swojej aktywności w mediach społecznościowych.

Prężnie rozwija swój profil i chce zdobyć jeszcze większe grono odbiorców. Brytyjka rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w "Geordie Shore". To program przyniósł jej największą popularność.

Chloe Ferry pozuje w bieliźnie

Fani celebrytki mogą regularnie liczyć na kolejne dawki zdjęć w kusych stylizacjach, bikini oraz bieliźnie. Chloe Ferry chętnie stawia na stylizacje, które odsłaniają jej ciało lub dokładnie podkreślają kształty.

Tym razem Brytyjka postanowiła podzielić się ujęciem w skąpej, koronkowej bieliźnie. Fani jak zwykle nie mogli oderwać wzroku od jej figury, a ich uwagę zwrócił m.in. płaski brzuch. Celebrytka dba o smukłą sylwetkę, dlatego też stara się regularnie ćwiczyć.

Pod postem nie mogło zabraknąć komplementów od internautów. Na ich reakcje nie trzeba było długo czekać. "Oszałamiająca", "Przepiękna", "Idealna" - pisali fani.

***

Kobiety w kinie i teatrze - nadal mają pod górkę? Katarzyna Dąbrowska w podcaście video "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas