Reklama

Kajra pokazała się w skąpym bikini. Internauci nie kryją zachwytu: „Co za figura!”

Kajra postanowiła wrócić wspomnieniami do wakacyjnych dni, dzieląc się z internautami zdjęciem wykonanym na egzotycznej plaży. Żona Sławomira, odziana jedynie w dwuczęściowy strój kąpielowy, zachwyciła swoich fanów. „Co za ciało” – czytamy w komentarzach.

Sławomir i Kajra: życie prywatne

Sławomir Zapała i Magdalena "Kajra" Kajrowicz uchodzą wśród fanów za niezwykle zgrany duet. Para pobrała się w 2011 roku, a owocem ich związku jest 6-letni syn Kordian.

Sławomir i Kajra dzielą wspólnie nie tylko codzienność, ale także pracę - razem wyjeżdżają na koncerty, występując ramię w ramię na scenie. Popularność żony gwiazdy disco polo wzrosła na tyle, że kobieta wzięła udział w 12. edycji programu "Taniec z Gwiazdami".

Zobacz również: Tłumy fanów czekały na Annę Lewandowską. Z trudem weszła do samochodu?

Reklama

Żona Sławomira na plaży w skąpym bikini

Za Kajrą i Sławomirem wyjątkowo pracowity rok. Nic więc dziwnego, że gwiazda disco polo wraz z żoną tuż po Sylwestrze postanowili wybrać się na egzotyczne wakacje, ładując tam wewnętrzne akumulatory.

Dziś po wakacyjnej zabawie pozostało jedynie wspomnienie. Kajra postanowiła jednak pokazać internautom jak dobrze bawiła się na zagranicznym wyjeździe. Do sieci trafiło kolejne zdjęcie, a internauci przecierają oczy ze zdumienia.

Zobacz również: Total look Dody. Gwiazda postawiła na róż i wygląda obłędnie

Internauci są w szoku. "Jaka super figura"

Magdalena Kajrowicz występując u boku popularnego męża od lat zachwyca widzów i internautów. 38-latka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie systematycznie dostarcza fanom kolejnych materiałów z życia zawodowego i prywatnego.

Mimo iż tych drugich jest zdecydowanie mniej, ostatnio Kajra pokazała internautom jak spędzała zagraniczne wakacje. Żona gwiazdy disco polo na najnowszym zdjęciu pozuje, wylegując się na plaży. Skąpe bikini dokładnie wyeksponowało jej zgrabną sylwetkę.

Internauci są w szoku. Nie mogą wyjść z podziwu nad perfekcyjną figurą kobiety. "Co za ciało!", "Pięknie pani wygląda", "Jaka super figura" - piszą. Nie zabrakło również żartów. Niektórych internautów zaciekawił bowiem drugi plan. "A w tle Sławomir, mocno opalony widzę" - piszą.

Zobacz również: Sharon Stone twierdzi, że aktorzy, z którymi pracowała, to seksiści. Wskazała dwa wyjątki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Kajrowicz | Sławomir Zapała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy