Reklama

Reklama

Chloe Ferry kusi w białym topie. Fani oniemieli

Chloe Ferry znów postanowiła podzielić się z internautami gorącym kadrem. Na jej instagramowym profilu właśnie pojawiło się ujęcie w białym topie, a fani nie potrafili oderwać wzroku od jej płaskiego brzucha. Pod postem nie zabrakło słów zachwytu.

Chloe Ferry kusi w mediach społecznościowych

Chloe Ferry nie może narzekać na brak zainteresowania. Jej profil na Instagramie obecnie obserwuje 3,8 mln osób, a jej posty cieszą się niemałym zainteresowaniem. Pod każdym z nich pojawiają się setki komentarzy. 

Brytyjka prężnie rozwija instagramowe konto i nie zamierza zwalniać. Popularność przyniósł jej program "Geordie Shore". Celebrytka szybko zyskała sympatię widzów, a dziś jest wielu bardzo dobrze znana. 

Chloe Ferry zdążyła przyzwyczaić fanów do ujęć w strojach, które zdecydowanie więcej odsłaniają, niż zasłaniają. Takie zdjęcia rozpalają wyobraźnię, a internauci nie potrafią przejść wobec nich obojętnie. 

Reklama

Chloe Ferry pozuje w białym topie

Tym razem fani nie mogli oderwać wzroku od jej selfie w lustrze. Celebrytka zapozowała w obcisłych, jasnych jeansach oraz białym topie, który odsłonił jej płaski brzuch. Cała stylizacja dokładnie podkreśliła figurę, a pod postem Chloe Ferry została wręcz zalana komplementami.   

"Wyglądasz wspaniale", "Jak zawsze pięknie" - pisali internauci. Nie zabrakło jednak wpisów osób, które twierdzą, że instagramowe zdjęcia celebrytki są poddawane retuszowi. 

Chloe Ferry jest obecnie znana z aktywności w mediach społecznościowych. Zależy jej na dotarciu do szerszego grona odbiorców, więc nic dziwnego, że regularnie publikuje nowe posty. W ostatnim czasie nie zabrakło świątecznych kadrów, ale celebrytka nie zawiodła swoich fanów i opublikowała kilka ujęć w skąpych strojach i bikini. Internauci wręcz oniemieli. 

***

Zobacz także:

Leonardo DiCaprio ma już nową dziewczynę! Zostały jej tylko dwa lata randkowania z aktorem?

Katarzyna Żak nie chciała być ciężarem dla rodziny, a teraz takie smutne wieści! Fatalne przeczucia żony Żaka

Dua Lipa jeszcze bardziej zacieśni więzi z Albanią. Buduje tam willę wartą miliony!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy