Reklama

Chloe Ferry pozuje na schodach w skąpej bieliźnie. Fani nie kryją zachwytów

Chloe Ferry wie jak przyciągnąć uwagę internautów na Instagramie. Każde nowe zdjęcie cieszy się ogromną popularnością, a profil jej śledzi coraz więcej osób. Ostatnia fotka jaką zamieściła w mediach społecznościowych szczególnie spodobała się obserwującym. Celebrytka zapozowała bowiem w skąpej bieliźnie, leżąc na schodach.

Kim jest Chloe Ferry?

Chloe Ferry to pochodząca z Wielkiej Brytanii znana osobowość telewizyjną. Popularność zdobyła dzięki udziale w reality-show Geordie Shore, a potem miała okazję występować w wielu innych programach. Dziś głównie zajmuje się rolą influencerki i gwiazdy Instagrama. Jej profil obserwuje już 3,8 ml internautów, których ciągle przybywa. 

Chloe Ferry zapozowała leżąc na schodach. Ma na sobie niewiele

W mediach społecznościowych Chloe Ferry publikuje różne treści - najczęściej są to jednak efekty jej sesji zdjęciowych, często roznegliżowane zdjęcia, które przyciągają followersów jak magnes. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie swoją nową pasją, a mianowicie tańcem na rurze. Nowo zdobyte umiejętności uwieczniła na nagraniu, którym następnie pochwaliła się w sieci.

Reklama

Czytaj więcej: Chloe Ferry pokazała jak tańczy na rurze. Nagranie bije rekordy popularności

Teraz z kolei opublikowała zdjęcie, na którym widzimy jak pozuje leżąc na schodach. Ma na sobie jedynie skąpą, koronkową bieliznę. Na fotce widzimy ponadto, że jest w fantastycznym nastroju, uśmiecha się i wyciąga dłoń w stronę obiektywu. 

Zdjęcie szybko zyskało ogromną liczbę polubień i komentarzy. Fani jak zawsze zachwalają wygląd brytyjskiej celebrytki, komplementują jej kształty i urodę. Jak widać, w takiej wersji podoba się im najbardziej. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy