Reklama

Reklama

Chloe Ferry pręży ciało przy choince. Fani oniemieli

Chloe Ferry to brytyjska celebrytka, która zyskała popularność dzięki takim reality show jak "Ekipa z Newcastle" czy "Celebrity Big Brother". Brytyjka znana jest dziś głównie ze skandali i z tego, że "jest znana", a ponieważ kocha wzbudzać zainteresowanie, to robi wszystko, żeby fani o niej nie zapomnieli.

Chloe Ferry zgromadziła na Instagramie pokaźne grono 3,5 miliona obserwujących, z którymi na bieżąco dzieli się fotkami w mniej lub bardziej kusych stylizacjach. Stylizacje te zresztą zazwyczaj budzą spore kontrowersje, bo Chloe lubi wulgarny styl i kreacje mocno eksponujące jej wdzięki. 

Chloe Ferry pozuje przy choince w kusej sukience. "Święta przyszły wcześniej" - piszą fani

Chloe Ferry i tym razem nie zawiodła fanów i wrzuciła zdjęcie w obcisłej, opinającej kształty czerwonej sukience. Celebrytka pozuje przy choince, mocno wypinając pośladki i obdarzając fanów kuszącym spojrzeniem. 

Pod zdjęciem momentalnie zaroiło się od komentarzy zachwyconych fanów:

- "Nie wiem co lepsze, ty czy choinka", Widzę cię w swoich snach", "Królowo", "Sexi i choinka też niezła", "Jesteś piękna", "Święta przyszły wcześniej" - piszą, licząc zapewne na kolejne świąteczne fotki. 

Znając zamiłowanie Chloe Ferry do skąpych kreacji i seksownej bielizny, już niedługo zobaczymy zapewne kolejne jej fotki w stroju zmysłowej Mikołajki. 

Reklama

***
Zobacz również:


Wiktoria Gąsiewska kusi w wyciętym bikini! "Co za widoki"

Gabby Epstein kusi fanów w krótkim gorsecie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Chloe Ferry | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama