Reklama

Reklama

Chrissy Teigen nigdy nie zatrudni 'atrakcyjnej niani'

Mimo iż 29-letnia modelka ufa swojemu mężowi Johnowi Legendowi, to przyznała, iż zatroszczy się o to, aby nie wystawiać go na działanie żadnych pokus.

Mimo iż 29-letnia modelka ufa swojemu mężowi Johnowi Legendowi i wie, że nigdy jej nie zdradzi, to przyznała, iż zatroszczy się o to, aby nie wystawiać go na działanie żadnych pokus, gdy będą mieli dzieci.

- Główna zasada brzmi: żadnych atrakcyjnych niań. Ufam Johnowi, ale z facetami nigdy nic nie wiadomo.

Chrissy zażartowała, że sama może mieć kłopoty, ponieważ ma "atrakcyjną asystentkę".  - Jednak dla mnie jest już za późno, ponieważ mam atrakcyjną asystentkę - jest urocza. - stwierdziła gwiazda.

Być może Chrissy niedługo będzie musiała poważnie pomyśleć nad potencjalną nianią, ponieważ wyznała, że jej rodzina bardzo chciałaby, aby już urodziła dziecko.

Reklama

- Jesteśmy ze sobą bardzo długo, a moja rodzina nie może doczekać się naszego dziecka już od czasu, gdy byliśmy ze sobą dwa lata. Oczywiście chcemy mieć dzieci. - powiedziała Chrissy.

Piękna modelka przyznała, że wszyscy tj. rodzina, przyjaciele i fani, od razu dowiedzą się o tym, że jest w ciąży, ponieważ nie będzie w stanie utrzymać tego w tajemnicy.

- Chcielibyśmy mieć dużo dzieci. Chciałabym mieć trójkę lub czwórkę własnych, a następnie adoptować jeszcze kilkoro. Czyli w zasadzie będę w ciąży przez resztę mojego życia.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy