Reklama

Reklama

Ciałem w USA, myślami w Polsce

Nawet największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej nie są wolne od problemów, które stwarzają im ich dorastające dzieci.

Małe dzieci, mały kłopot. Duże dzieci, duży kłopot - brzmi stare porzekadło. Coś o tym wie Beata Kozidrak (50), wokalistka zespołu Bajm. Gwiazda intensywnie pracuje nad nową płytą i jednocześnie przygotowuje się do trasy koncertowej po USA. Dla pani Beaty i jej męża, a jednocześnie menadżera grupy, Andrzeja Pietrasa, to nie pierwsza taka trasa i rozłąka z domem, a mimo to artystka bardzo się przejmuje.

Sen z powiek spędza jej bowiem fakt, że ich młodsza córka, 17-letnia Agata, na kilka tygodni zostanie sama w domu.

- Będzie to dla niej pewien egzamin dojrzałości, tylko czy ona go zda? - zastanawia się przyjacielich domu.

Reklama

Skąd w ogóle takie obawy?

Otóż okazuje się, że z Agatą jeszcze nie tak dawno były dość spore problemy wychowawcze. Nastolatka przechodziła prawdziwy bunt. - Dla Beaty to absolutna nowość. Z Kasią, starszą córką, nie miała problemów - zdradza nam kolega z zespołu.

Pani Beata przeprowadziła już z córką niejedną poważną rozmowę, ale nadal ma obawy.

- Agatka chciała być mniej więcej o pięć lat starsza, niż jest. Nosiła makijaż, krótkie bluzeczki i nie słuchała żadnych uwag, żadnej krytyki. Każdego ranka zastanawiałam się, czy to moje dziecko? - opowiadała niedawno piosenkarka.

Może siostra nie odmówi pomocy?

Teraz jest już dużo lepiej. Agata słucha uwag mamy, ale przede wszystkim starszej siostry, z którą ma bardzo dobry kontakt. Właśnie dlatego pani Beata chciałaby, aby na czas jej wyjazdu Agatką zajęła się właśnie Kasia.

- To nie jest takie proste, Kaśka ma już swoją rodzinę, mieszka w Warszawie, ma swoje koncerty i raczej wyklucza pomoc w tej sprawie. Jedyne, co może zaproponować, to codzienne telefony do siostry i odwiedzanie jej w wolnej chwili, ale z pewnością nie może przenieść się do Lublina - opowiada o planach pani Beaty jej bliska przyjaciółka.

Popularna wokalistka nie poddaje się jednak w poszukiwaniu opiekunki dla swojej córki. Ma jeszcze nadzieję, że jej siostra, Mariola, która na co dzień mieszka w Lublinie, nie odmówi pomocy i będzie mogła przez te dni doglądać nastolatki.

RT

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy