Reklama

Reklama

Ciara pochwaliła się ciążowym zdjęciem

Już wkrótce Ciara po raz trzeci zostanie mamą. Amerykańska wokalistka na Instagramie podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje w zaawansowanej ciąży.

Ciara to amerykańska wokalistka, producentka, aktorka i modelka. Na swoim koncie ma kilka płyt, a także sesje zdjęciowe m.in. do magazynu "Vogue", zagrała też w kilku filmach. Prywatnie zaś, jest mamą dwójki dzieci: córeczki Sienny Princess oraz synka Futura Zahira.

Wkrótce ta gromadka się powiększy. Ciara jest bowiem w ciąży ze swoim mężem, Russelem Willsonem. Para oczekuje synka.

Chłopiec zapewne przyjdzie na świat w ciągu najbliższych tygodni. Choć Ciara nie podała dokładnego terminu porodu, ciążowy brzuszek, który pokazała na Instagramie, jest naprawdę imponujących rozmiarów.

Reklama

Ciara jest jedną z tych gwiazd, które doskonale odnajdują się w roli matki. "Kocham być mamą, to ważniejsze niż wszystko inne z moim życiu", mówiła w jednym z wywiadów. "Kiedy pracujesz w show biznesie, gdzie robota nigdy się nie kończy i ciągle trzeba gnać do przodu, w dni takie jak dzień matki, masz szansę, by odłożyć wszystko na bok, być normalnym człowiekiem i cieszyć się życiem".

#POMAGAMINTERIA

Fundacja Centaurus - największy w Europie azyl dla koni walczy o przetrwanie swoje oraz podopiecznych. Z powodu epidemii COVID z dotacji wycofują się kolejne upadające firmy i tracący pracę darczyńcy. Na to wszystko nakłada się susza, która spowodowała dwukrotny wzrost cen siana. Sytuacja jeszcze nigdy nie była tak dramatyczna. Organizacja walczy o swoje być albo nie być. Pomóż i ocal setki zwierząt od śmierci! Sprawdź szczegóły >>>

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje