Reklama

Reklama

Ciąża ich zaskoczyła

Czy Cezary Pazura (46) naprawdę nie ma pracy? Dlaczego przełożył terminu ślubu? W rozmowie z SHOW jego dziewczyna, Edyta Zając (21) zdradza, co dzieje się w ich związku.

Wiadomość o ciąży wywróciła do góry nogami życie Edyty Zając i Cezarego Pazury.

Reklama

Najpierw planowali ślub, potem dziecko. Los jednak zdecydował inaczej. Owoc ich miłości przyjdzie na świat już w połowie czerwca."Kiedy dowiedzieliśmy się o ciąży, przez chwilę myśleliśmy o przyspieszeniu terminu ślubu. Jednak zrezygnowaliśmy z pośpiechu. Nie chcemy dawać pretekstu do plotek. Na pewno nasz ślub odbędzie się wiosną, przed narodzinami dziecka", mówi SHOW Edyta.

Przygotowaniom do ceremonii nie służyło ostatnio samopoczucie przyszłej mamy. "Przez pierwsze trzy miesiące miałam typowe dla kobiet w pierwszym trymestrze dolegliwości, nudności. Ale teraz już jest lepiej", dodaje. Edyta nie zna jeszcze płci maleństwa. "To zdecydowanie za wcześnie. Miałam dopiero jedno USG", mówi z uśmiechem. Na razie pilnie uczy się do sesji i szykuje do wyjazdu do Krakowa, gdzie robi licencjat z zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Jagiellońskim. "Jestem uparta, nauki nie zamierzam odpuścić", mówi.

Przyznaje jednak, że razem z Cezarym postanowili zwolnić trochę tempo życia: "To bzdura, że Czarek nie ma teraz pracy. Po prostu rezygnuje z różnych zleceń, bo chce czas poświecić naszej rodzinie". Edyta wraca do "Looksusu" Tak długo, jak się da, przyszła mama nie zamierza rezygnować z pracy. Kręcenie kolejnych odcinków programu "Looksus" zaczyna na przełomie stycznia i lutego. "Bardzo lubię tę pracę. W Warszawie jestem nowa i nie mam jeszcze wielu przyjaciół, więc takie wyjście z domu raz w tygodniu jest dla mnie przyjemne. Na planie mam kontakt z sympatycznymi ludźmi, zawsze coś się dzieje, jest wesoło", mówi Edyta. Dodaje, że zamierza pracować tak długo, jak będzie to możliwe. Zapewnia też SHOW, że jest bardzo szczęśliwa. Na jej palcu lśni od niedawna pierścionek zaręczynowy.

Maria Zielińska

Więcej informacji o gwiazdach szukaj w magazynie SHOW - najnowszy numer w sprzedaży od 2 lutego!

Dowiedz się więcej na temat: zając | show | ciąża | Edyta Zając

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje