Reklama

Reklama

Ciekawskie dzieciaki

Małolaty mają swoich idoli i zadają im takie pytania, jakich nie ośmieliłby się zadać żaden dorosły. Prowadzący mówią celebrytom, że jeśli ktoś nie odpowie, choćby na jedno z nich, to znaczy, że nie lubi dzieci. "Dzieci zadają trudne pytania", to zabawny program stacji BBC Radio 1 z udziałem gwiazd muzyki i kina.

Ed Sheeran

Brytyjski muzyk Ed Sheeran przyjął zaproszenie do programu, bo sam niedawno został tatą. Jego dziesięciomiesięczna córeczka ma bardzo oryginalne imię - Lyra Antarctica. 

Dziewięcioletniej Emily bardzo podobał się film muzyczny "Yesterday", w którym zagrał Ed. Dziewczynka chce się dowiedzieć, czy muzyk planuje pojawić się w następnej produkcji filmowej. Artysta mówi, że zawsze z wielką radością zgadza się na występ w filmie, bo nie jest aktorem. Wystąpił już w "Grze o tron" i "Bridget Jones 3" (2016). 

Muzyk podzielił się zabawną historią. Kiedy zaproponowano mu rolę w "Yesterday", myślał, że była napisana specjalnie dla niego. Główny bohater jest muzykiem, mieszka w Suffolk i jest znany na cały świat. Każdy od razu zgadnie, że to Ed Sheeran. Jakież było jego zdziwienie, kiedy okazało się, że pierwszym wyborem wytwórni był Chris Martin z Coldplay, a drugim Harry Styles. Ponieważ panowie nie wyrazili zainteresowania, on dostał tę rolę. 

Reklama

Marley, lat 9, chciał się dowiedzieć, jakie jest ulubione danie Eda, co doprowadza do rozważań, że Amerykanie nie mają pojęcia o brytyjskiej kuchni. Są świetni w przyrządzaniu pizzy, burgerów czy sushi, ale ich ryba z frytkami nie jest w stanie zachwycić żadnego Brytyjczyka. 

Dziesięcioletni Patrick zapytał, jakie kłamstwo ostatnio powiedział jego idol. Artysta przyznał, że wystrzega się kłamstw, bo one zawsze, wcześniej czy później, wychodzą na jaw. Jak wspominał, całkiem niedawno rozminął się z prawdą w sytuacji związanej z rodzicielstwem. Dziesięcioletnia Millie była ciekawa, czy wokalista śpiewa piosenki, których nie lubi. Sheeran odpowiedział, że jest profesjonalistą i wykonuje utwory, które lubi publiczność. Gwiazdor uważa, że jego piosenki już do niego nie należą, tylko do słuchaczy, którzy mają z nimi wiele własnych wspomnień. 

Najlepsze pytanie przygotował Zac - zapytał artystę wprost, ile... ma pieniędzy? Każdy chciałby to wiedzieć, ale nikt nie był taki odważny, jak on. Ed odpowiada dyplomatycznie, że więcej niż potrzebuje. Z tego powodu wspiera różne akcje i projekty charytatywne. Wspomina, że można to sprawdzić w internecie. Rzeczywiście, to prawda. Źródła internetowe podają, że celebryta jest wyceniany na 200 mln dolarów.

Tom Holland

Młody, brytyjski aktor, Tom Holland, jest znany z roli Spider-Mana. Bo, lat 9, chciał wiedzieć, czy Tom kiedykolwiek zabrał coś w planu filmowego i nikomu o tym nie powiedział. Aktor przyznaje, że z każdego filmu udaje mu się coś przemycić do domu. Myślał o stroju Spider-Mana, ale trudno w nim wyjść nie będąc zauważonym. Za to w swojej kolekcji ma okulary Tony'ego Starka i "strzelanki" ze Spider- Mana. Oliver jest ciekaw, jak długo superbohater czyści zęby. 

Holland odpowiedział, że aż... 3 godziny, bo potrzebuje rozpuścić sieć, która wplątuje mu się w szczoteczkę, czyli łącznie 9 godzin dziennie. Obie (9 l.) chciałby wiedzieć, czego najbardziej żałuje w życiu. Dowcipny aktor odpowiedział, że zgodził się odpowiadać na pytania dzieci. A tak naprawdę, żałuje, że przestał tańczyć. Kiedy był mały, przez 3 lata tańczył po 6 godzin dziennie. 

Nathan, lat 10, zapytał, z jakimi aktorami z Avengers Tom chciałby zamieszkać na bezludnej wyspie. Aktor na pierwszym miejscu wymienił Chrisa Hemswortha, ponieważ mieszka w Australii, więc szybko zbuduje schronienie i nałowi ryb do zjedzenia. Drugi wybór padł na Dave'a Bautistę, który jest bardzo silny. Kitty ma 9 lat i... dość osobliwe pytanie: "Jakie są słabe strony Roberta Downeya Jr.?" Tom stwierdził, że Robert jest doskonały i czarujący. Nigdy się nie spóźnia, zna świetnie swoją rolę i pamięta imiona wszystkich współpracowników na planie. Logan (8 l.), zapytała z kolei, która z gwiazd Hollywoodu najbardziej go rozczarowała. Niestety, Tom przegrał, bo nie chciał odpowiedzieć na to pytanie...

Robert Downey Jr

Robert Downey Jr jest lubiany przez dzieci, gdyż wcielił się w postać Iron Mana i Dr Dolittle. Kaitlyn chciała wiedzieć, jaka była jego najlepsza impreza urodzinowa. Aktor wspomniał, że na pięćdziesiąte urodziny wynajął hangar dla samolotów, gdzie dla zaproszonych gości zagrały jego ulubione zespoły Duran Duran i Steely Dan. Czteroletni Logan był ciekaw, czy zdarzyło się aktorowi nasikać do basenu. Robert opowiedział zabawną historię, że kiedyś był na basenie w Niemczech i usłyszał, że używają tam specjalnych środków chemicznych, które barwią mocz na jaskrawy kolor. Musiał spróbować, czy to działa. Niestety woda nie zmieniła koloru i był tym faktem bardzo rozczarowany. 

Dziesięcioletni Luca zadał pytanie, czy Robert czasem lata po domu, jak prawdziwy Iron Man. Aktor odpowiedział, że nie, ale zawsze zazdrościł superbohaterowi pewności siebie. Kiedy starał się o tę rolę pomyślał, że będzie udawał, że ją dostanie i tak się stało. Eva, lat 11, zapytała: Jaka była twoja ostatnia dziwaczna myśl? W filmie "Dr Dolittle" (2020), Robert zagrał głównego bohatera i w jednej ze scen jeździł na strusiu. W Malibu, gdzie mieszka, ma alpakę Ms Brain. Kiedyś pomyślał, jakby to było przejechać się na alpace, ale po chwili zawstydził się i powiedział do siebie. "Robercie, ile ty masz lat? Trzy? I przeszedłem do mojej następnej dziwnej myśli"- dodaje zabawny aktor.

***
Zobacz więcej! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ed Sheeran | Tom Holland | gwiazdy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy