Reklama

Reklama

Ciężarna Edyta Pazura kosi... trawę?

Niepokojące zdjęcie pojawiło się na oficjalnym profilu na Instagramie żony Cezarego Pazury. Pani Edyta wyraźnie przymierza się do prowadzenia... ciągnika!

Przypomnijmy. Edyta Pazura, żona Cezarego Pazury, skończyła w tym roku 30 lat. Para wychowuje dwójkę dzieci - dziewięcioletnią córkę Amelię i sześcioletniego syna Antoniego Józefa.

Aktor i jego młoda żona czekają właśnie na przyjęcie na świat kolejnego potomka lub potomkini. Małżeństwo ze znaną gwiazdą otworzyło przy okazji pani Edycie drzwi do polskiego show-biznesu.

W kilka miesięcy młoda, nieznana nikomu dotąd dziewczyna zaczęła prężnie udzielić w programach śniadaniowych i mediach społecznościowych.

Reklama

Sielanka trwa od 2009, kiedy to para postanowiła się pobrać. Wspólne podróże i telewizyjne projekty, w których uczestniczy małżeństwo bardzo umacniają ich miłość. Pani Edyta na bieżąco relacjonuje ich wspólne życie na Instagramie.

Ostatnio na jej oficjalnym koncie pojawiło się zdjęcie, na którym pani Edyta przymierza się do prowadzenia ciągnika. Podoba nam się jej obcowanie z przyrodą, w końcu świeże powietrze to doskonały lek i kosmetyk dla oczekującej dziecka młodej mamy.

Mamy jednak wątpliwości, czy celebrytka powinna brać udział w dość obciążających organizm obowiązkach (podobno traktor służy do koszenia trawy). Zwłaszcza, że jest już w dość zaawansowanej ciąży! Uważacie też, że powinna się jednak już bardziej oszczędzać?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy